Masz domek letniskowy lub wolne mieszkanie? W wakacje to żyła złota!

Masz domek letniskowy lub wolne mieszkanie? W wakacje to żyła złota!

Pandemia zmieniła oczekiwania turystów, częściej stawiamy na wypoczynek w kraju i chętniej korzystamy z samodzielnych obiektów noclegowych jak domki oraz apartamenty. Priorytetem jest dziś bezpieczny wypoczynek, na który najczęściej udajemy się wraz ze swoimi najbliższymi.

Zainteresowanie turystów noclegami w Polsce jest ogromne. Polacy najchętniej rezerwują urlopy między drugą połową czerwca a początkiem września. W tym roku przeżyliśmy prawdziwy boom rezerwacji – mówi wiceprezes Nocowanie.pl Anna Kryjer.


Portal Nocowanie.pl, który kończy w tym roku 16 lat, ma rekordowe w historii zainteresowanie turystów!

Niemal codziennie od połowy kwietnia pobijamy jakiś rekord – mówi prezes Nocowanie.pl Tomasz Machała. – Widzimy, że zainteresowanie wakacjami w domkach znacznie przekracza wielkość dostępnej bazy noclegowej. Dlatego chcemy przekonać właścicieli nieruchomości wakacyjnych, domków letniskowych, którzy do tej pory samodzielnie korzystali z takich lokalizacji lub udostępniali je tylko rodzinie czy znajomym. W tym roku warto rozważyć wynajem, można zarobić bez wielkiego kłopotu kilka tysięcy złotych – dodaje.


W Polsce są tysiące właścicieli nieruchomości, którzy do tej pory nie myśleli o wynajęciu turystom własnego domku letniskowego czy apartamentu wakacyjnego. Tymczasem w tym roku mogliby na tym zarobić bardzo dużo pieniędzy.

Właściciel takiego lokum mógłby liczyć na pełne obłożenie w okresie wakacji. To przy średniej stawce ponad 300 złotych za dobę, nawet przy zapełnieniu kalendarza w połowie, oznacza blisko 10 tysięcy złotych przychodu, pełne obłożenie daje nam dwa razy tyle.

Nocowanie.pl stworzyło specjalną ofertę dla właścicieli takich nieruchomości. Oferta jest bardzo korzystna cenowo. Wystarczy w sezonie rezerwacja na dwie doby i reklama się zwraca.

Warto się spieszyć. Turyści nadal wysyłają zapytania o noclegi na wakacje. W tak krótkim czasie trudno jest zbudować nowe domki, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy mają własne w wakacyjnych i podmiejskich lokalizacjach do otwarcia się na turystów oraz pieniądze – zaprasza Kryjer.


Swój obiekt można dodać klikając „Dodaj obiekt” na stronie głównej Nocowanie.pl.


Następny artykuł 5 najlepszych kąpielisk w...

Komentarze (1)

Covin

miesiąc temu
Możesz zarobić 10 tysięcy i wydać 50 tys na remont po pobycie tych turystów 😃😃

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej