Masz domek letniskowy lub wolne mieszkanie? W wakacje to żyła złota!

Masz domek letniskowy lub wolne mieszkanie? W wakacje to żyła złota!

Pandemia zmieniła oczekiwania turystów, częściej stawiamy na wypoczynek w kraju i chętniej korzystamy z samodzielnych obiektów noclegowych jak domki oraz apartamenty. Priorytetem jest dziś bezpieczny wypoczynek, na który najczęściej udajemy się wraz ze swoimi najbliższymi.

Zainteresowanie turystów noclegami w Polsce jest ogromne. Polacy najchętniej rezerwują urlopy między drugą połową czerwca a początkiem września. W tym roku przeżyliśmy prawdziwy boom rezerwacji – mówi wiceprezes Nocowanie.pl Anna Kryjer.


Portal Nocowanie.pl, który kończy w tym roku 16 lat, ma rekordowe w historii zainteresowanie turystów!

Niemal codziennie od połowy kwietnia pobijamy jakiś rekord – mówi prezes Nocowanie.pl Tomasz Machała. – Widzimy, że zainteresowanie wakacjami w domkach znacznie przekracza wielkość dostępnej bazy noclegowej. Dlatego chcemy przekonać właścicieli nieruchomości wakacyjnych, domków letniskowych, którzy do tej pory samodzielnie korzystali z takich lokalizacji lub udostępniali je tylko rodzinie czy znajomym. W tym roku warto rozważyć wynajem, można zarobić bez wielkiego kłopotu kilka tysięcy złotych – dodaje.


W Polsce są tysiące właścicieli nieruchomości, którzy do tej pory nie myśleli o wynajęciu turystom własnego domku letniskowego czy apartamentu wakacyjnego. Tymczasem w tym roku mogliby na tym zarobić bardzo dużo pieniędzy.

Właściciel takiego lokum mógłby liczyć na pełne obłożenie w okresie wakacji. To przy średniej stawce ponad 300 złotych za dobę, nawet przy zapełnieniu kalendarza w połowie, oznacza blisko 10 tysięcy złotych przychodu, pełne obłożenie daje nam dwa razy tyle.

Nocowanie.pl stworzyło specjalną ofertę dla właścicieli takich nieruchomości. Oferta jest bardzo korzystna cenowo. Wystarczy w sezonie rezerwacja na dwie doby i reklama się zwraca.

Warto się spieszyć. Turyści nadal wysyłają zapytania o noclegi na wakacje. W tak krótkim czasie trudno jest zbudować nowe domki, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy mają własne w wakacyjnych i podmiejskich lokalizacjach do otwarcia się na turystów oraz pieniądze – zaprasza Kryjer.


Swój obiekt można dodać klikając „Dodaj obiekt” na stronie głównej Nocowanie.pl.


Następny artykuł Polacy aktywują bony...

Komentarze (2)

Produkcjadomow.Pl

miesiąc temu
Domki letniskowe to ciekawy pomysł na biznes. Najważniejsze by dobrze go rozplanować. a Covin przed ew. zniszczeniami mozna ubezpiecznyć

Covin

Możesz zarobić 10 tysięcy i wydać 50 tys na remont po pobycie tych turystów 😃😃

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej