Zapraszamy do spędzenia Sylwestra w Białce Tatrzańskiej.

        Od wielu lat Białka Tatrzańska cieszy się dużym zainteresowaniem w tym okresie ze względu na wiele możliwości spędzenia czasu wolnego. 

        W nocy sylwestrową w zależności od preferencji mogą Państwo skorzystać z balu w Karczmie znajdującej się w pobliżu obiektu, do wyboru mamy również Sylwester pod stokiem który cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na swój niecodzienny klimat, kolejną opcją na spędzenie sylwestrowej nocy są baseny Terma Bania gdzie co roku organizowane są dwie odrębne imprezy "Sylwester z Gaciami" oraz "Sylwester bez Gaci", dla osób potrzebujących spokoju w nocy sylwestrową lub grupy znajomych chcących spędzić te chwile we własnym gronie oferujemy możliwość pozostania na świetlicy z salą kominkową w Ceprówce.

       W okresie sylwestrowym koszt pobytu osoby dorosłej z wyżywieniem (śniadanie szwedzki bufet + obiadokolacja) za dobę to koszt od 110 zł do 130 zł w zależności od pokoju oraz terminu pobytu. Dzieci w zależności od wieku mają zniżki: do lat 3 gratis bez świadczeń przy 2 osobach dorosłych, 4-6lat - 80 zł, 7-12lat - 90 zł.
Więcej informacji i rezerwacja pod nr. tel.600939045 lub mailem.

Zapytaj o nocleg