Zobacz, co wpływa na kolejność prezentowanych obiektów. Sprawdź.

Noclegi w okolicy Boszkowa:

Skorzystaj z filtrów , aby lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb.

Domki Boszkowo

Czas spędzony nad wodą w upalne dni, to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu wśród Polaków. Dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród mieszkańców dużych miast, cieszą się pobliskie jeziora. W przypadku Wielkopolski, chętnie odwiedzanym miejscem jest Pojezierze Leszczyńskie, w którym to znajduje się popularna miejscowość wypoczynkowa, czyli Boszkowo.

Jezioro Dominickie, nad którym zlokalizowane jest Boszkowo, przyciąga prawdziwe tłumy turystów - są to zarówno mieszkańcy Wielkopolski, jak i turyści z różnych stron Polski. Doceniają oni przede wszystkim panujący tutaj klimat, czystą wodę w jeziorze, doskonałe warunki plażowania, liczne atrakcje na kąpielisku, jak i w samej miejscowości, jak też doskonale rozwiniętą bazę noclegową i gastronomiczną. Domki Boszkowo to jedna z najchętniej wybieranych kategorii noclegowych w tej popularnej miejscowości na Pojezierzu Leszczyńskim.

Boszkowo oraz Boszkowo-Letnisko to miejscowości, w których skupia się życie wszystkich turystów, którzy lubią wypoczynek nad jeziorem. Obie miejscowości są ściśle nastawione na turystykę wodną i każdego lata przyciągają prawdziwe tłumy. Miejscowość można z powodzeniem polecić dla rodzin z dziećmi, par, grup przyjaciół, czy też osób starszych, a także dla wędkarzy i miłośników grzybobrania.

Domki w Boszkowie - do kogo skierowana jest oferta?

Wakacje w Polsce to przede wszystkim czas rodzinnego wypoczynku. Praktycznie każdy turysta pragnie spędzić ten letni czas w możliwie najlepszy sposób. Statystyki pokazują, że największym zainteresowaniem, cieszą się przede wszystkim miejscowości, znajdujące się nad zbiornikami wodnymi - nad morzem, jeziorem, zalewem, czy stawem.

Taka opcja wypoczynku, największym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim w letnie weekendy. Są też osoby, które planują zatrzymać się tu na przynajmniej kilka dni (średnio 4-5 dni). Baza noclegowa Boszkowa jest dostosowana, zarówno na krótszy, jak i dłuższy pobyt.

Domki Boszkowo to doskonale rozwinięta opcja noclegu dla osób, które planują nocleg nad Jeziorem Dominickim. Oferta została dostosowana w ten sposób, by mogły tu zamieszkać, zarówno rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, a nawet pary. Możemy być pewni, że każdy znajdzie tu dla siebie coś wyjątkowego. Domki w Boszkowie to możliwość noclegu w domkach do wynajęcia, które zostały przeznaczone dla 2,4, 6, a nawet 8 osób.

Z oferty wypoczynku w domkach w Boszkowie, najczęściej korzystają mieszkańcy Wielkopolski. Statystyki pokazują jednak, że coraz częściej rezerwują je również mieszkańcy z innych części naszego kraju. Wszystko jest spowodowane faktem, że Boszkowo jest jedną z najpopularniejszych miejscowości, znajdujących się w Wielkopolsce, która oferuje noclegi w domkach letniskowych nad jeziorem.

Jaki standard oferują domki w Boszkowie?

Oferta ta na pewno jest w pełni urozmaicona. Znajdziemy tu zarówno nowoczesne domki z eklektycznym stylem i nowoczesnym standardem, jak i małe, drewniane domki, zaspokajające te najważniejsze i podstawowe potrzeby.

A skoro o potrzebach i oczekiwaniach mowa, to warto wspomnieć, że powinny one spełnić oczekiwania każdego turysty. A wszystko to jest dostępne za naprawdę przyzwoitą cenę.

Większość domków posiada następujące udogodnienia i atrakcje: bezpłatny parking, Wi-Fi, miejsce do grillowania, przestrzeń do zabawy dla dzieci, w pełni wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny, sypialnie, łazienkę, a także telewizor oraz radio.

Dużym plusem jest również lokalizacja - większość domków do wynajęcia, znajduje się w pobliżu Jeziora Dominickiego. Warto jednak podkreślić, że każdy, kto będzie chciał odpocząć od turystycznego zgiełku, znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, w nieco większej odległości od punktu, w którym skupia się największa liczba turystów.

Ile kosztują domki w Boszkowie?

Oprócz wcześniej wspomnianej lokalizacji, spora część osób, dokonując rezerwacji, kieruje się ceną za nocleg, którą przyjdzie nam zapłacić, jeśli mamy w planach zarezerwowanie domku letniskowego.

Ta kwestia jest urozmaicona i zależy od wielu czynników, takich jak: standard domków, odległość od jeziora, liczba osób, która skorzysta z domków do wynajęcia, czy też chęć korzystania z usług dodatkowych, dostępnych w domkach letniskowych. Istotna jest tu również liczba dni, na którą zdecydują się turyści - im dłużej, tym taniej.

Średnie ceny to przedział od 80 do 90 zł od osoby za dobę. Należy jednak wziąć pod uwagę, że ze względu na duże zainteresowanie noclegami w weekend, cenniki mogą być wówczas nieco wyższe - w takim przypadku możemy spodziewać się nawet cen od 100 zł od osoby za dobę. Pamiętajmy, że to właściciel obiektu ustala ceny za nasz pobyt.

Jaką opinią wśród turystów cieszą się domki w Boszkowie?

Kolejną, niezwykle ważną kwestią, w przypadku rezerwacji noclegów w domkach letniskowych w Boszkowie, są oceny turystów, którzy mieli przyjemność wypoczywać w tej kategorii noclegów.

Warto podkreślić, że większość domków letniskowych może pochwalić się naprawdę wysoką oceną. Średnia, w przypadku tej kategorii noclegu, najczęściej waha się od 9.0 do 10.0 - są to te najlepsze wartości.

Każdy, kto miał okazję zarezerwować domek letniskowy, docenia przede wszystkim lokalizację w pobliżu jeziora, wysoki standard wyposażenia, mile spędzony czas, jak i gościnność właścicieli, którzy stworzyli to wyjątkowe miejsce. W niektórych opiniach, można zauważyć, że turyści czują się tu, jak u siebie w domu i na pewno powrócą tu w najbliższym czasie.

W jakiej odległości od jeziora znajdują się domki w Boszkowie?

Kwestia lokalizacji domku nad jeziorem jest o tyle istotna, że nasz akwen wodny chcemy mieć możliwie jak najbliżej naszego miejsca noclegu i za stosunkowo niską cenę. Te kwestie, nie idą ze sobą jednak w parze. Warto podkreślić, że im bliżej jeziora znajduje się domek, tym drożej.

Przeglądając ofertę domków, znajdziemy takie obiekty, które znajdują się nawet 50 metrów od jeziora. Są też takie, bardziej oddalone od jeziora - w tym przypadku możemy mówić o odległości 500 metrów, a nawet kilometra.

Najbliżej jeziora znajdują się domki w Boszkowie-Letnisku - jest to ta część miejscowości, która oferuje obiekty noclegowe, znajdujące się nad samym Jeziorem Dominickim. Wieś liczy około 100 mieszkańców. Oprócz domków, znajdziemy to doskonale rozwiniętą gastronomię. Bez problemu dojedziemy tu własnym samochodem lub korzystając z linii kolejowej.

Kiedy zarezerwować domki w Boszkowie?

Nie ulega żadnej wątpliwości, że największym zainteresowaniem, cieszą się one przede wszystkim podczas wakacji, jak i długich weekendów. Są to obiekty typowo sezonowe, zazwyczaj czynne od maja do września. Dlatego też znalezienie wolnego domku w samym środku wakacji, może okazać się kłopotliwe.

Jeśli chcemy spędzić wakacje w tej części Pojezierza Leszczyńskiego, to najlepiej jest w związku z tym zrobić rezerwację odpowiednio wcześniej - np. wczesną wiosną. Zgodnie z zasadą - im wcześniej, tym lepiej. Będziemy mogli wówczas odliczać dni do swojego wymarzonego urlopu, a każdy turysta będzie pewny, że dokonał naprawdę słusznego wyboru, analizując wszystkie “za” i “przeciw”.

Jeżeli chcesz uniknąć turystycznego zgiełku, z którym w Boszkowie mamy do czynienia przede wszystkim podczas wakacji, to dobrze jest zaplanować swój nocleg w domku do wynajęcia - tuż przed samymi wakacji lub niedługo po nich. Wszystko jest tak naprawdę uzależnione od pogody - nie od dziś wiadomo, że najwięcej turystów przyjeżdża tu w upalne dni.

To, że większość obiektów jest czynna w ścisłym sezonie letnim, to nie oznacza, że w pozostałych miesiącach, nie będziemy mogli zarezerwować tego wymarzonego noclegu. Na pewno będzie ich zdecydowanie mniej, ale każdy będzie miał szansę, by podziwiać Jezioro Dominickie w zimowej szacie i w zupełnej ciszy, której ciężko tu doświadczyć w środku lata.

Urlop w Boszkowie - co robić w wolnym czasie?

Turyści, którzy rezerwują domek w Boszkowie, przyjeżdżają tu w jednym, podstawowym celu - by móc miło spędzić czas nad Jeziorem Dominickim. W związku z tym, że większość domków znajduje się praktycznie nad samym zbiornikiem wodnym, to większość możliwości mamy tu na przysłowiowe “wyciągnięcie ręki”.

Najchętniej wybieraną opcją spędzania wolnego czasu jest przede wszystkim plażowanie nad Jeziorem Dominickim. Nasz urlop, możemy spędzać tu na wiele wyjątkowych sposobów. Miłośnicy aktywności mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego (kajaki, rowerki wodne). Turyści, w takim przypadku, chętnie decydują się na Konwaliowy Szlak Kajakowy o długości 40 km, który pozwoli nieco lepiej poznać najbliższą okolicę i podziwiać Jezioro Dominickie z nieco innej perspektywy.

Próżno jest szukać zabytków w samej miejscowości. Chętnie odwiedzanym miejscem w samym Boszkowie, oprócz kąpieliska, jest dwór z parkiem, pochodzący z 1900 roku. Boszkowo można potraktować, jako pewnego rodzaju “bazę wypadową”. Można się udać m.in. do Rakoniewic, w których znajduje się Wielkopolskie Muzeum Pożarnictwa, czy do Wolsztyna, w którym turyści chętnie odwiedzają Parowozownię, jak i aquapark.

Samo Jezioro Dominickie posiada pierwszy stopień czystości wód. Na kąpielisku znajdziemy liczne punkty gastronomiczne i atrakcje dla dzieci. Nad bezpieczeństwem osób tu wypoczywających czuwają wykwalifikowani ratownicy WOPR.

Warto wspomnieć, że wybór Boszkowa, pozwoli rozwinąć swoje hobby - wędkarzom i rybakom. Wody jeziora obfitują w wiele gatunków ryb, a pobliskie obszary leśne oferują wiele gatunków jadalnych grzybów i owoców leśnych, jak i piękne trasy spacerowe, które urozmaicą nasz wolny czas.

Swój urlop, można również wyjątkowo spędzić, przesiadując w wybranym domku. Większość turystów, korzysta tu z miejsca do grillowania, spędzając swój wolny czas na wspólnych rozmowach. Dzieci korzystają z przestrzeni do zabaw. Jest też odpowiednia ilość miejsca do błogiego lenistwa - wszystko za sprawą dużej ilości miejsca w ogrodzie i wygodnych materacy, znajdujących się w sypialni w domkach do wynajęcia.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów z kategorii domki w Boszkowie

Ile kosztuje nocleg w domku w Boszkowie?
Cena za nocleg w domku w Boszkowie zależy od standardu wybranego obiektu oraz jego lokalizacji. Ceny za nocleg w domku zaczynają się od 220 zł. Średnia cena noclegu w domku w Boszkowie wynosi 419 zł.
Czy ceny noclegu w domku w Boszkowie w weekend różnią się od tych w dni powszednie?
Ceny noclegów ustalają indywidualnie właściciele obiektów, dlatego niektórzy mogą mieć wyższy cennik weekendowy. Według wyliczeń Nocowanie.pl ceny noclegów w domkach w Boszkowie w weekend są droższe o 16% od cen w dzień powszedni.
Jakie noclegi z kategorii domki są najpopularniejsze w Boszkowie?
Turyści najczęściej wybierają te noclegi z kategorii domki: Domki drewniane u Kaczmarków, Leśna Arkadia, Basiówka nad jeziorem domek całoroczny.
Które noclegi z kategorii domki w Boszkowie mają najlepsze opinie?
Obecnie najlepiej oceniane noclegi z kategorii domki to: Zajęcza Przystań, Studio - Koziołek, Bliźniak Mag & Tom.
Które noclegi z kategorii domki w Boszkowie są polecane dla rodzin?
Wiele rodzin zatrzymujących się w Boszkowie poleca te noclegi z kategorii domki: Zajęcza Przystań, Domki drewniane u Kaczmarków, Domek w lesie.
Które noclegi z kategorii domki w Boszkowie są polecane dla par?
Te noclegi z kategorii domki są wysoko cenione przez pary: Zajęcza Przystań, Domki drewniane u Kaczmarków, Domek w lesie.

Atrakcje Boszkowo

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!