Wczasy z psem w Gdańsku

My także nie wyobrażamy sobie pozostawienia czworonożnego przyjaciela w domu na czas wyjazdu, w końcu jest on jak członek rodziny. Poniżej znajduje się lista obiektów umożliwiających przyjazd z psem.

Gdańsk 4 oferty

Pensjonat Stara Wędzarnia
od 150PLN /noc

Pensjonat Stara Wędzarnia

Gdańsk zobacz na mapie
Wielbiciele przyrody znajdą na Wyspie Sobieszewskiej 11 km szerokiej, niezatłoczonej nawet latem plaży, pachnące żywicą lasy i dwa rezerwaty przyrody szczególnie bogate w rzadkie gatunki ptaków. Z każdej strony otacza nas woda – morze lub rzeka.Stara Wędzarnia stoi na Wyspie Sobieszewskiej nad brzegiem Wisły, w odległości...
Noclegi Gdańsk Centrum
od 50PLN /noc

Brak opinii

Noclegi Gdańsk Centrum

Gdańsk zobacz na mapie
Mieszkanie posiada balkon, przy domu jset duże podwórze i  zakamarki z zielenią, gdzie mozna wyprowadzić psa.
U Córki Rybaka pokoje gościnne
od 100PLN /noc

U Córki Rybaka pokoje gościnne

Dla osób pragnących spędzić swoje wakacje w towarzystwie ukochanego pupila przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapraszamy do obiektu U Córki Rybaka w Sopocie, który położony jest w samym centrum w okolicy Molo, Grand Hotelu oraz słynnego ,,Monciaka".
Hotelik z widokiem na morze
od 45PLN /noc

Hotelik z widokiem na morze

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli czworonogów na pobyt w naszym hoteliku. Idealna lokalizacja - kilka metrów do lasu i 1500m do nadmorskiej plaży pozwoli naszemu pupilowi dobrze się wybiegać. Każdy pies z pewnością doceni taki urlop :) Nasz hotelik nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za obecność zwierząt.