Odnowa biologiczna

Odnowa biologicznaMASAŻ KLASYCZNY


 


Znana i najbardziej popularna forma masażu. Zapewnia doskonałe rozluźnienie mięśni, eliminując stres, zmęczenie i ból. Masaż wspomaga krążenie, przepływ limfy, natlenia tkanki dodając wigoru zmęczonemu ciału.


 


30min. (plecy) - 40zł


60min.(całe ciało)- 80zł


 


 


MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY


 


Delikatny masaż z użyciem naturalnych olejków eterycznych przeniesie Was w świat wyjątkowych doznań. Odpowiednio dobrany olejek niweluje ewentualne dolegliwości i przywraca równowagę duszy.


 


30min.(plecy)-60zł


60min.( całe ciało)- 120zł


90min.(całe ciało)- 160zł


 


MASAŻ CIEPŁĄ CZEKOLADĄ


 


Masaż czekoladą to źródło energii i doskonałe lekarstwo na melancholię. Zwiększając poziom serotoniny i endorfin poprawia nastrój oraz podnosi odporność. Ziarna kakaowca zawarte w czekoladzie dostarczają witaminy A, E, F, i H, ceramidy, magnez, wapń, cynk oraz kofeinę, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i zmniejsza obrzęki. Dzięki tym właściwościom doskonale odżywia suchą skórę, poprawia jędrność, regeneruje i wygładza.


 


60min.(całe ciało)- 150zł


90min.( całe ciało poprzedzone czekoladowym peelingiem)- 200zł


 


MASAŻ MASŁEM KARITE


 


Masaż masłem Karite to wspaniały relaks dla osób borykających się z alergią, bardzo suchą skórą i atopowym zapaleniem skóry. Ten godzinny masaż nie tylko wpływa regenerująco na umysł, ale przede wszystkim na skórę zabezpieczając ją przed zimnem i promieniami słonecznymi.


 


60min.(całe ciało)- 120zł


 


MASAŻ STÓP


 


Stopy to nie tylko narzędzia, ale także bardzo ważny przekaźnik bodźców. Ok. 72000 wiązek nerwowych, łączących ważne organy i partie ciała, kończy się na podeszwie stopy. Dlatego też taki masaż stóp przyczynia się do czegoś więcej niż tylko do lepszego funkcjonowania i wzmocnienia stóp. Pośrednio za pomocą końcówek nerwów zostaje pobudzony cały organizm i polepszone ogólne samopoczucie klienta.


30min- 40zł


 


MASAŻ TWARZY


Zaliczany jest do masażu kosmetycznego. Jest on stosowany w celach profilaktyczno – pielęgnacyjnych. Techniki masażu powinny być dostosowane do potrzeb każdej pacjentki. Bardzo ważny jest rodzaj skóry i jej kondycja.


Masaż działa pobudzająco na układ krążenia, co przyczynia się do lepszego odżywienia i dotlenienia skóry i mięśni, a co za tym idzie do poprawienia jakości skóry. Staje się ona bardziej elastyczna. Masaż pełni również rolę delikatnego peelingu ponieważ złuszcza warstwę rogową naskórka.


25min- 40zł


 


 


PEELING CAŁEGO CIAŁA


Zabieg polega na złuszczeniu martwego naskórka. Dzięki temu poprawia się wchłanianie substancji odżywczych dostarczonych w dalszej pielęgnacji. Nawilża, rozjaśnia i wygładza skórę.


 


30min-80zł


przed masażem- 50zł


 


MANICURE TRADYCYJNY


 


Kompleksowy zabieg pielęgnacji paznokci naturalnych. Do czynności manicure należą: kąpiel dłoni, usuwanie skórek, nadanie kształtu paznokciom, peeling skóry dłoni, malowanie paznokci.


 


50min-40zł


 


MANICURE HYBRYDOWY


 


Manicure hybrydowy nie różni się schematem od podstawowego manicure z pomalowaniem paznokci lakierem. Zwykły lakier został zastąpiony emalią hybrydową, którą utwardza się w lampie UV. Główną jego zaletą jest jego trwałość (nawet do 3tyg.) i naturalny wygląd.


 


60min-60zł


 


FIGOWA ROZKOSZ – zabieg pielęgnacyjny na dłonie i paznokcie


 


Zabieg ma na celu odżywienie dłoni, przywrócenie im świeżego wyglądu, oczyszczenie z martwego


naskórka i zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz wzmocnienie paznokci. Głęboko nawilża i zapewnia skórze świeży i promienny wygląd.


 


50min- 50zł


 


CYTRUSOWA ŚWIEŻOŚĆ- zabieg pielęgnacyjny na stopy.


 


Zabieg ma na celu nawilżenie, odświeżenie stóp, złuszczenie zrogowaciałego naskórka oraz wzmocnienie paznokci.


 


50min-50zł

Zapytaj o nocleg