Oferta dla firm

Oferta dla firm

Posiadamy 19 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych.

Organizujemy przyjęcia oraz biesiady w stylu łemkowskim, z muzyką na żywo oraz z kuchnią karpacką i myśliwską dla maksymalnie 24 osób.

Na naszym terenie znajduje się  jeziorko o powierzchni  40 a, z krystalicznie czystą wodą, w którym posadowiona jest oryginalna, opalana drzewem ruska bania, połączona z brzegiem pomostem.

Na miejscu prowadzimy również hodowlę danieli. Z platformy widokowej  istnieje możliwość ich podglądania. Wzdłuż zagrody z danielami prowadzi trasa o długości ok. 2 km - w zimie do uprawiania narciarstwa biegowego, marszobiegów na rakietach śnieżnych (sprzęt do uprawiania tych sportów  w cenie pobytu) i jazdy na skuterach śnieżnych, w lecie do uprawiania joggingu, nordic walking.

Obok domu wybudowana jest stylowa koliba z kamiennym paleniskiem oraz piwnica ziemna, w której przechowujemy wina i domowego wyrobu alkohole. Teren jest ogrodzony, Gościom zapewniamy duży parking oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów i motocykli.

W części gospodarczej znajduje się pomieszczenie z tradycyjnym piecem chlebowym,   na piętrze świetlica z air hockeyem, piłkarzykami itp. oraz małą biblioteczką (w której i ci starsi i ci młodsi znajdą dla siebie coś ciekawego) oraz stylowym barkiem wykonanym z drewna. Nasi goście mogą zorganizować sobie tu kameralny wieczór przy lampce wina.

 

 

 

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej