Łebskie Wczasy U Pirata

Szanowni Państwo!


Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny „ U Pirata” w Łebie serdecznie zaprasza na turnusy wczasowe, organizowane w naszych Gościnnych Progach.


Dlaczego polecamy Państwu wybranie pobytu właśnie u nas?

Odpowiedź jest prosta, bo Pirat ze swoją załogą postara się, aby otrzymali Państwo to, czego na wczasach potrzebują: pokoje może nie będą bardzo duże, ale na pewno czyste i witające niespodziankami, jedzenia może nie będzie mało i nie będzie można schudnąć, ale będzie smacznie, zdrowo z kulinarnymi niespodziankami naszego regionu.

Słońca może nie będzie przez 24 godziny na dobę, ale Pirat postara się, aby niespodzianki, realizowany program i możliwość odnalezienia skarbu piratów zrekompensowały tę sytuację. Niestety, nie mamy jeszcze na stanie eliksiru młodości, który zmieni bieg historii i przypływ lat, ale mamy bardzo dobrych fizjoterapeutów i masażystów, którzy czynią cuda.

Jeśli mają Państwo jeszcze inne oczekiwania – po przyjeździe proszę zdradzić nam tę tajemnicę, pewnie nie spełnimy wszystkich marzeń od razu, ale obiecujemy, że do Waszego 10 powrotu w nasze gościnne progi Pirat załatwi wszystko,      o czym marzyliście za pierwszym razem…


                                                 Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny „U Pirata”

                  to kameralny obiekt na 70 miejsc noclegowych, a naszą dewizą jest uśmiech i gościnność.


Ośrodek położony jest w cichej i spokojnej, zachodniej części Łeby, a mimo to wszędzie od nas jest blisko.

Do plaży około 7 minut, do bram Słowińskiego Parku Narodowego nie więcej niż 2 km, do centrum miasta około 1 km i do przystani (na oko Pirata) około 700 metrów, do kanału portowego już tylko 300 metrów, na dworzec PKP i PKS – 511 metrów, a jeśli już będzie brakowało Wam słońca i piasku, polecamy wyprawę na ruchome wydmy – to tylko 6 km - później jest już różnie, jeśli się zgubicie J


Dysponujemy pokojami 2- osobowymi, 3- osobowymi, studiami 4- osobowymi (2+2) oraz 6-8 osobowym (4+4).

Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, TV, Wi-Fi, czajniki, ręczniki.

Apartamenty - Studia – jedną łazienkę na dwa pokoje.


Pokoje mieszkalne zlokalizowane są na I i II piętrze. Na parterze jest jadalnia, gdzie urzekną Państwa smaki naszych potraw, dział rehabilitacji, świetlica z piłkarzykami, stołem do tenisa stołowego, biblioteczką i innymi niespodziankami. Na drugim piętrze znajduje się kameralne miejsce spotkań, czyli pokój kawowy z niespodziankami.

Na parterze jest pralka do dyspozycji gości, przy obiekcie bezpłatny parking, miniplac zabaw, ławeczki i dobre miejsce na ploteczki przy dobrej kawie!

W recepcji (za uśmiech) istnieje możliwość wypożyczenia żelazka, suszarki do włosów, łóżeczka.


I co najważniejsze, mamy to, czego nie mają inni – Pirata, który zadba o to, aby Państwo w ramach naszego programu doskonale się bawili, zwiedzili i poznali ciekawe miejsca, byli zaskakiwani śmiesznymi konkursami, wymienili magiczne krówki na inne nagrody i wiedzieli już wyjeżdżając do domu, że wrócą do nas za rok…


W ramach Turnusu Wczasowego gwarantujemy:

1.     Noclegi w pokojach wg wcześniejszych ustaleń w procesie rezerwacji,

2.     Wyżywienie:

                 2 posiłki dziennie (śniadania – bufet szwedzki w godzinach 7.45 – 10.00 oraz obiadokolacje,     serwowane do stolika w godzinach 15.00 – 18.00) + słodkie niespodzianki „Weź Na Wynos”, gdyby Państwo pomyśleli po śniadaniu, że na plaży dopadnie Was głód,

3.     Wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego z przewodnikiem,

4.     Rejs statkiem po morzu lub zwiedzanie innej atrakcji w przypadku braku rejsów w danym terminie,

5.     Ognisko lub świeczkowisko z kiełbaskami, grzańcem i śpiewami przy gitarze,

6.     Idź na całość z Piratem, zabawa z poczęstunkiem i zespołem.

7.     Inne atrakcje programowe przewidziane w poszczególnych terminach, niespodzianki, konkursy i inne wymysły programowe Pirata.


Sprawdź nasz cennik - kliknij na zdjęcie w galerii do tej oferty!


Aby zarezerwować pobyt należy:

  1. Uzgodnić telefonicznie lub mailowo termin pobytu z wyborem pokoju.
  2. Podać imię i nazwisko osoby rezerwującej, telefon kontaktowy oraz adres e-mail lub adres zamieszkania, celem wysłania umowy.
  3. Na podany adres wyślemy umowę, w terminie kilku dni (określonym na umowie) należy wpłacić zaliczkę, która najczęściej wynosi 200 zł od osoby/ 100 złotych od dziecka. Brak wpłaty zaliczki w podanym terminie może skutkować anulowaniem rezerwacji.
  4. Wypełnioną i podpisaną umowę należy odesłać mailem lub tradycyjną droga pocztową.
  5. Po dojeździe, w dniu rozpoczęcia wypoczynku następuje dopłata gotówką lub kartą płatniczą.

Rezerwacja miejsc – zapytania

Tel. 662 665 005 

e-mail : [zapytaj o nocleg]   www.upirata.eu

Nasz adres: ul. Turystyczna 5D 84-360 Łeba


Zapytaj o nocleg