Bankiety firmowe

Serdecznie zapraszamy do CENTRUM BANKIETOWO - NOCLEGOWEGO MALAGA  położonej nie całe 15 min od centrum Łodzi w miłej i cichej okolicy.

Posiadamy 2 niezależne sale na przyjęcia z oddzielnymi ogrodami,  dużym parkingiem i pokojami noclegowymi.           

- SALA BANKIETOWA MALAGA- urządzoną w stylu pałacowym. Organizujemy małe przyjęcia jak również duże do 150 osób.  Oświetlenie i wystrój wnętrza sprawiają doskonały nastrój każdego przyjęcia. Zadbaliśmy również o to by zapewnić Państwu jak najwyższy komfort podczas zabawy. Klimatyzacja, duże, przestrzenna sale z dobra akustyką, scena dla orkiestry oraz parkiet taneczny to nie jedyne atuty MALAGI.

- COUNTRY CLUB MALAGA- całoroczny obiekt, ogrzewany i klimatyzowany w którym organizujemy przyjęcia w stylu amerykańskim od 40 do 200 osób. COUNTRY CLUB MALAGA to wymarzone miejsce na organizację przyjęcia weselnego jak również firmowego w otoczeniu zieleni, grill - baru i altan.    

W eleganckich wnętrzach i przyjaznej atmosferze oferujemy Państwu zorganizowanie różnych imprez okolicznościowych takich jak: wesela, obiady weselne, bankiety, studniówki, komunie, chrzciny oraz wszelkiego rodzaju szkolenia i imprezy firmowe.

Zapytaj o nocleg