Ośrodek Wypoczynkowy Perła Krutyni
Nowy Most 5, Nowy Most nad Krutynią, 12-220 Ruciane-Nida

Sprawdź ceny


Ostatnie opinie

9.5 Rewelacyjny
Krzysztof
9.4
Krzysztof

Miejsce jest cudowne do wypoczynku. Cisza spokój...coś pięknego.Polecam bardzo.😉

+ więcej
10
Tadek

To jest bardzo fajne miejsce dla kazdego

+ więcej

Opis obiektu

Regulamin obiektu

Oferta na 2023 rok


PERŁA KRUTYNI - PRZESTRZEŃ DLA ODNOWY


Ośrodek Wypoczynkowo-Turystyczny Perła Krutyni położony jest w otoczeniu sosnowego lasu w środku Puszczy Piskiej, z dala od ludzkich zabudowań, nad piękną i czystą rzeką Krutynią. Ten nieduży ośrodek stanowi enklawę pomiędzy dwoma mazurskimi rezerwatami przyrody: Pierwos i Dolna Krutynia. Jest to oaza spokoju, zdrowia, ciszy i relaksu, życia płynącego bez pośpiechu. Tu zapomina się o internecie i komórce. Pobyt w Perle Krutyni to jak zanurzenie w „kapsule relaksu i odprężenia”. Absolutnym fenomenem otaczającym ośrodek PERŁA KRUTYNI jest natura. Dzięki łagodnemu klimatowi, nawet w czasie wysokich temperatur jest tu przyjemnie.


W Perle Krutyni zapewniamy noclegi w dwóch sześcioosobowych domkach Superior Plus, w pięciu pięcioosobowych domkach letniskowych typu Superior i w siedmiu czteroosobowych domkach letniskowych typu DeLux. Są wyposażone w ogrzewanie, łazienki z prysznicem i kąciki kuchenne. Ponadto turyści mogą również nocować w dziesięciu dwuosobowych domkach kempingowych typu Puchatek. Ośrodek przyjmuje też gości na pole namiotowe, są także miejsca dla przyczep kempingowych z zasilaniem. Gościom z domków kempingowych, przyczep kempingowych i pola namiotowego, zapewniamy dostęp do umywalni, pryszniców i wc oraz kuchni gazowej, lodówki i zmywalni naczyń, znajdujących się w pawilonie sanitarnym.


Całość, wraz z zapleczem gastronomicznym, tworzy wśród rezerwatów przyrody, cichy, kameralny ośrodek wypoczynku i turystyki. W centrum ośrodka znajduje się zadaszona scena –miejsce na tańce, animacje i występy. Są boiska do siatkówki, kometki oraz mini boiska do kosza i piłki nożnej. W pawilonie gastronomicznym jest stołówka, bar, są telewizory, piłkarzyki i stół pingpongowy. Jest tu też strefa bezpłatnego wi-fi.


Warunki stworzone w ośrodku sprawiają że można tu spędzić szczęśliwe i bezpieczne wakacje. Nad rzeką znajduje się piaszczysta plaża, jest brodzik dla maluchów, czysta woda w Krutyni i drewniany pomost, hamaki, leżaki, łóżka plażowe i parasole, wypożyczalnia kajaków i łódek wędkarskich. Przy plaży jest Cafe „Perła” która serwuje gofry,, napoje, lody, kawę i zimne piwo. Dla dzieci jest wydzielony piaszczysty plac zabaw z trampoliną.


Wakacje turystyczne to spływy kajakowe, rajdy rowerowe, wycieczki po ścieżkach przyrodniczych, zwiedzanie atrakcji mazurskich. Organizujemy spływy kajakowe na całej długości Szlaku Krutyni.


W okresie od maja do połowy września zapraszamy gości w każdy piątek na wieczorne ognisko nad brzegiem Krutyni. W pozostałe wieczory miejsce na ognisko jest ogólnodostępne dla wszystkich gości nocujących w ośrodku.


Na życzenie gości organizujemy dyskotekę lub karaoke. Dla dzieci urządzamy wieczorne zabawy przy muzyce, dla dorosłych zaś grill przy ognisku, pieczenie dzika czy nocny spływ łodziami z pochodniami po Krutyni.


Jesień to sezon wędkarzy i grzybiarzy, okres rykowiska jeleni oraz pieszych i rowerowych wycieczek turystycznych.


Wiosną i jesienią oferujemy specjalną, połówkową ofertę na pobyty cztero, sześcio i ośmiotygodniowe.


CENY 2023

DOMKI LETNISKOWE - WYNAJEM

1.Wynajęcie domku sześcioosobowego SUPERIOR Plus, dwa pokoje z łazienką i kącikiem kuchennym   – 480 zł za dobę

2.Wynajęcie domku pięcioosobowego SUPERIOR, dwa pokoje z łazienką i kącikiem kuchennym   – 400 zł za dobę

3. Wynajęcie domku czteroosobowego DeLux, dwa pokoje z łazienką i kącikiem kuchennym  – 320 zł za dobę

4.  Dostawka – 40 zł za dobę.


Ceny określone cenniku dotyczące domków letniskowych są za minimum 3 noce.  Pobyty krótsze niż 3 dni są droższe 20%.  


Ceny zawierają podatek VAT. Ośrodek wystawia faktury VAT.


Ceny zawierają wyposażenie każdego domku letniskowego w piec akumulacyjny, lodówkę, czajnik, talerze, szklanki, sztućce, stół ogrodowy z parasolem, leżak lub łóżko plażowe.


Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji uzyskuje się po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% ceny wynajmu. Zadatek jest zwrotny bez kosztowo do 30 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu. W okresie ostatnich 30 dni zadatek nie jest zwracany.


POBYTY NA CAMPINGU

Wynajęcie domku kempingowego dwuosobowego Puchatek - 80 zł za dobę.

Dostawka 40 zł za dobę.

Stanowisko na polu namiotowym dla przyczep - 40 zł/doba + 20 zł od osoby za dobę + energia 20 zł/doba

Pobyt na polu namiotowym - 25 zł doba za osobę, dzieci 5-10 lat - 10 zł, dzieci do 4 lat bezpłatnie + energia 10 zł/doba

Opłata klimatyczna - 2,50 zł/doba od osoby.


OFERTA SPECJALNA NA DŁUGIE POBYTY W BUNGALOW

Oferta połówkowa - w okresie poza wysokim sezonem (czerwiec – wrzesień), jeśli zamówisz bungalow na 4, 6 albo 8 tygodni płacisz tylko za pół pobytu. Ceny prądu za bezpłatny okres są dodatkowo płatne na miejscu - 25 zł/doba .


 Jeśli zamówisz bungalow na minimum dwa tygodnie otrzymujesz możliwość bezpłatnego korzystania:

- rowery do dyspozycji klientów, aż do wyczerpania oferowanych ilości

- kijki Nordic Walking do dyspozycji klientów, aż do wyczerpania oferowanych ilości

- łódki wędkarskiej wiosłowej, aż do wyczerpania oferowanych ilości


WYŻYWIENIE STOŁÓWKOWE

Stołówka serwuje wybór posiłków wg swojego uznania. Wykup posiłków stołówkowych następuje przez widet lub w dniu zameldowania.

 1. Zestaw śniadaniowy - 25 zł
 2. Obiad - 35 zł
 3. Obiadokolacja - 45 zł
 4. Kolacja - 25 zł
 5. Całodzienne HB - 60 zł
 6. Całodzienne FB - 80 zł

Dzieci do 10 lat - zniżka na wyżywienie stołówkowe 40%.


BAR czynny od 10.00 do 20.00 - posiłki i napoje zamawiane są z karty.


WARUNKI DODATKOWE

Przed wyjazdem należy pozostawić domek schludny - wolny od śmieci, ze zdjętą pościelą, z czystą szafą, z umytymi sztućcami i talerzami, pustą lodówką z otwartymi drzwiami oraz zamrażarką bez lodu.


Kierownictwo ośrodka, w przypadku gdy klient już zameldowany opuszcza domek wcześniej niż uzgodniony termin – z wyjątkiem udokumentowanego przypadku siły wyższej – pobiera opłatę za cały zarezerwowany okres, z wyjątkiem przypadków zaniedbań ze strony ośrodka.


Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji uzyskuje się po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% ceny wynajmu. Zadatek jest zwrotny bezkosztowo do 30 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu. W okresie ostatnich 30 dni zadatek nie jest zwracany.


Przyjazd powinien nastąpić w ustalonym dniu w godzinach pomiędzy 16.00 a 20.00.


Po przyjeździe w celu zameldowania winny być okazane dokumenty tożsamości wszystkich osób, które będą zajmowały domek.


W przypadku opóźnienia przyjazdu Klient musi natychmiast powiadomić ośrodek. W przeciwnym wypadku Ośrodek zatrzyma domek tylko do godz. 22.00, po czym będzie się starał wynająć go osobom trzecim.


Zabronione jest przebywanie w domku więcej osób niż pozwala na to maksymalna ilość wskazana w warunkach rezerwacji. W tym przypadku dzieci, bez względu na wiek uważane są również jako osoby dorosłe.


Goście obowiązani są do dokładnego przestrzegania Regulaminu Ośrodka . W szczególności do przestrzegania ogólnie przyjętych zasad współżycia lokatorskiego, dotyczących przede wszystkim ciszy w godzinach popołudniowych i nocnych. Goście w tych godzinach powinni eliminować zgiełk i uciążliwy dla innych hałas.


Goście zobowiązani są do maksymalnej troski o domek (ściany, okna, podłogi, drzwi) o jego wyposażenie (naczynia stołowe, lodówka, piec, terma itp.) oraz umeblowanie (szafy, łóżka, stoły, krzesła itp.)


Uprasza się o zabieranie wyposażenia domków z ogródków i tarasów do wnętrza, na czas kiedy domek pozostaje bez opieki.


Reklamacje dotyczące stanu domku, jego czystości i wyposażenia muszą być zgłoszone w ciągu 24 godzin od przyjazdu. Za ewentualne, późniejsze zniszczenia i braki odpowiada Klient jako najemca.


Zabronione jest używanie własnych piecyków i kuchenek elektrycznych oraz urządzeń klimatyzacyjnych.


Powołując się na normy pobytu, przede wszystkim na te dotyczące liczby lokatorów, troski o domki i ich wyposażenie, przestrzeganie ciszy nocnej, kierownictwo Ośrodka zastrzega sobie prawo do kontroli swoich lokali, także pod nieobecność lokatorów. Jeżeli w wyniku kontroli stwierdzone zostaną w lokalu poważne nieprawidłowości, umowa pobytu zostaje rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym z winy Klienta. Kierownictwo Ośrodka może nakazać natychmiastowe zwolnienie lokalu, w przypadku oporu zastrzega sobie możliwość interwencji policyjnej. Oprócz tego Ośrodek może obciążyć Klienta obowiązkiem zapłaty odszkodowania za uszkodzone urządzenia.


Uprzejmie informujemy że personel upoważniony przez Kierownictwo Ośrodka może wejść do domków w celu dokonania niezbędnych napraw i konserwacji, również podczas nieobecności lokatorów.


Prosimy nie traktować pokrowców na materace, oraz kołder i poduszek jako bielizny pościelowej.


Domek musi być zwolniony do godziny 12.00 ostatniego dnia pobytu. Klient musi umożliwić naszemu personelowi dokonanie kontroli stanu utrzymania domku. Opuszczając domek należy pozostawić go w stanie schludnym - wynieść śmieci, zdjąć pościel, rozmrozić i przetrzeć lodówkę, opróżnić szafę i szafki, umyć naczynia, posprzątać kącik kuchenny.


Ośrodek nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne zniszczenia, wypadki, zagubienia, kradzieże, straty i inne trudności powstałe na całym terenie Ośrodka.


Ośrodek w każdym momencie służy pomocą i jest do dyspozycji swoich gości, w celu rozwiązywania ewentualnych problemów. Ewentualne jednak roszczenia o odszkodowanie powstałych strat muszą być zgłoszone i uzgodnione bezpośrednio na miejscu.


Ośrodek zastrzega sobie, w przypadku nieprzewidzianych okoliczności w przydzieleniu domku, prawo do zamiany na inny o podobnym standardzie. Ewentualnie wyższe koszty, wynikające z różnicy cen będą w tym przypadku pokryte przez Ośrodek.


Prośby Klientów dotyczące usytuowania domku (numer, położenie, widok) będą brane pod uwagę podczas rezerwacji, lecz Ośrodek nie daje gwarancji na ich spełnienie.


Opis wyposażenia i umeblowania domków, może wyjątkowo ulegać zmianom.


Akceptując dokument rezerwacji Klient automatycznie staje się podmiotem praw i obowiązków wynikających z powyższych norm i postanowień, będąc jednocześnie zobowiązanym do nich.


BEZPIECZEŃSTWO

Ośrodek Perła Krutyni posiada polisę OC dla wszystkich zameldowanych gości obowiązującą na terenie ośrodka.

Corocznie odbywają się przeglądy stanu zabezpieczenia przeciwpożarowego, przegląd przewodów kominowych i wentylacyjnych, kontrole sanitarne, pomiary instalacji elektrycznej oraz przegląd stanu technicznego budynków. Na wiosnę wszystkie domki obowiązkowo są ozonowane w celu likwidacji grzybów i pasożytów.

Statystyki odwiedzin
Dzisiaj: , od :

Udogodnienia

Co nas wyróżnia:

 • obiekt ekologiczny
 • akceptujemy zwierzęta domowe
 • wyżywienie
 • bezpłatny parking
 • akceptujemy karty płatnicze
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Parking

 • obiekt oferuje 30 bezpłatnych miejsc parkingowych dla gości!

Wyżywienie

 • śniadania
 • obiady
 • kolacje
 • obiadokolacje

Stacja ładowania EV

 • Gniazdo siłowe 16A

W pokojach

 • szafa / garderoba
 • czajnik elektryczny
 • lodówka

Obiekt ekologiczny

 • sprzęt AGD i RTV klasy A

Wyposażenie w łazienkach

 • prysznic
 • dostęp do pralki

Sprzątanie

 • usługa sprzątania dodatkowo płatna
 • w cenie 85 zł

Udogodnienia dla dzieci

 • gry planszowe/multimedialne
 • nocnik
 • łóżeczko dla dziecka
 • krzesło do karmienia dziecka
 • wanienka do kąpieli

Dezynfekcja w obiekcie

 • preparat do dezynfekcji rąk dostępny dla gości
 • dezynfekcja pomieszczeń profesjonalnymi środkami dezynfekującymi
 • ozonowanie pomieszczeń
 • pranie pościeli i ręczników w temperaturze min. 60 stopni

Zwierzęta

 • W obiekcie mile widziane są zwierzęta domowe bez dodatkowych opłat.

Punkty gastronomiczne

 • bar

Rekreacja

 • nordic walking
 • dyskoteka
 • tenis stołowy
 • kajaki
 • wypożyczalnia sprzętu plażowego: leżaki, parawany, parasole
 • wędkarstwo
 • blisko kąpieliska
 • boisko
  siatkówka, badmington, kosz
 • wypożyczalnia rowerów
 • piłkarzyki
 • blisko lasu
 • pomost i kąpielisko w rzece Krutyni

Organizacja imprez

 • wesela
 • spotkania integracyjne
 • zielone szkoły
 • kolonie / obozy

Rozrywki dla dzieci

 • plac zabaw dla dzieci
 • piaskownica
 • trampolina
 • huśtawka
 • inne
 • brodzik dla dzieci na plaży

W obiekcie

 • kominek, sala z kominkiem
 • grill
 • ognisko
 • ogrzewanie
 • taras
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Kuchnia dla gości

 • czajnik elektryczny
 • naczynia i sztućce
 • lodówka

Ważne informacje

Zameldowanie

od 16:00 do 20:00 (inne godziny po ustaleniu telefonicznym 605 046 605)

Wymeldowanie

do godziny 12:00

Akceptujemy karty płatnicze

mastercard maestro

Dostępne rodzaje płatności

gotówka płatność przelewem płatność kartą

Akceptowana waluta

złoty (pln)

Dla palaczy

w obiekcie panuje całkowity zakaz palenia, ale są wyznaczone miejsca na zewnątrz budynku

Przedpłata

Obiekt pobiera zadatek w wysokości 30% kwoty za pobyt. Zadatek należy wpłacić w ciągu 2 dni od dokonania rezerwacji.

Rezygnacja

obiekt pobiera opłaty za rezygnację z rezerwacji (zadatek jest zwrotny najpóźniej na 30 dni przed terminem rozpoczęcia, nie jest zwracany w ostatnich 30 dniach przed terminem rozpoczęcia.)

Opłata klimatyczna

w obiekcie oprócz opłaty za nocleg pobierana jest również opłata klimatyczna w wysokości 2.5zł

Recepcja

od 16:00 do 20:00

Dodatkowe usługi recepcji

biuro informacji turystycznej

Rozmawiamy w językach

angielski angielski
605046605
rosyjski rosyjski
605046605

Często zadawane pytania dotyczące obiektu Ośrodek Wypoczynkowy Perła Krutyni

Jakie rodzaje płatności są w obiekcie?
W obiekcie dostępne są następujące formy płatności: gotówka, płatność przelewem, płatność kartą.
Czy obiekt oferuje wyżywienie dla gości?
W obiekcie dostępne jest wyżywienie dla gości, dostępne posiłki: śniadania, obiady, kolacje, obiadokolacje.
Czy obiekt ma parking dla gości?
Tak, Ośrodek Wypoczynkowy Perła Krutyni posiada bezpłatny parking dla gości na 30 miejsc.
Jakie udogodnienia dla rodzin z dziećmi są w obiekcie?
Udogodnienia dla rodzin z dziećmi jakie oferuje Ośrodek Wypoczynkowy Perła Krutyni to: gry planszowe/multimedialne, nocnik, łóżeczko dla dziecka, krzesło do karmienia dziecka, wanienka do kąpieli.
Czy obiekt oferuje jakieś rozrywki dla dzieci?
Tak, w obiekcie dla dzieci są przygotowane: plac zabaw dla dzieci, piaskownica, trampolina, huśtawka, brodzik dla dzieci na plaży.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!