Sale konferencyjne
KONFERENCJE, EVENTY, BANKIETY FIRMOWE, SZKOLENIA

Posiadamy 5 sal konferencyjnych usytuowanych bezpośrednio w budynku. Sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny i nagłośnienie. Posiadają dostęp do światła dziennego i są zaciemniane.

Udostępniamy flipcharty i niezbędne akcesoria (papier, pisaki). Każda z sal ma dostęp do bezprzewodowego internetu (WiFi). Na życzenie organizujemy dodatkowe wyposażenie.

SALA NR 1 (parter) 200 miejsc (kino) / 100 miejsc ze stołami
SALA NR 2 (parter) 100 miejsc (kino) / 50 miejsc ze stołami
SALA NR 3 (parter) 40 miejsc (kino) / 20 miejsc ze stołami
SALA NR 4 (III piętro/winda) 50 miejsc (kino) / 25 ze stołami
SALA NR 5 (IV piętro/winda) 40 miejsc (kino) / 20 ze stołami
SALA RESTAURACYJNA (parter) 260 miejsc (kino) / 220 ze stołami

Zróżnicowana powierzchnia sal pozwala na organizację zarówno małych jak i dużych wydarzeń firmowych, eventów, szkoleń, bankietów i imprez integracyjnych. Najmniejsza sala ma powierzchnię 57m2, natomiast największa 230m2. Układ sali dostosowujemy na potrzeby każdej imprezy. Dysponujemy również otwartymi boxami sąsiadującymi z salą konferencyjną, które mogą stanowić element wystawy czy prezentacji firmowej.
Wszystkie sale znajdują się w budynku głównym w dogodnej odległości od restauracji hotelowej, kawiarni i strefy wellness.

BAZA NOCLEGOWA

Oferujemy 300 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3-os.
i apartamentach
Wszystkie pokoje wyposażone są w: łazienki z kabiną prysznicową, suszarkę i ręczniki, balkon lub taras, TV LED, telefon, internet (Wi-Fi).
Wszystkie apartamenty wyposażone są w: łazienki z kabiną prysznicową i wannę, suszarkę, ręczniki, balkon, TV LED, telefon, internet (Wi-Fi), pokój dzienny umiejscowiony w wieży budynku wraz z sypialnią i łazienką. 2 apartamenty posiadają dodatkowy pokój z osobną łazienką.

STREFA WELLNESS
Nowy Zdrój oddaje do dyspozycji Gości 2 baseny z funkcją rehabilitacyjną, masaży wodnych i rekreacyjną, jacuzzi, siłownię, strefę saun: sauna fińska, ziołowa, infrared i łaźnia parowa, bazę zabiegową oferującą usługi pielęgnacyjne, masaże, zabiegi lecznicze.
Aktualna oferta masaży i zabiegów dostępna jest w kontakcie telefonicznym.

MIEJSCA PARKINGOWE
Parking zewnętrzny na 100 samochodów i 3 autokary.


GASTRONOMIA NOWY ZDRÓJ DLA GRUP
NOWY ZDRÓJ – Centrum Zdrowia i Wypoczynku zaprasza Państwa do swojej
Restauracji z 260 miejscami restauracyjnymi. Posiadamy szereg gotowych propozycji menu na bankiety, przerwy kawowe oraz słodkie bufety. Realizujemy również indywidualne pomysły kulinarne naszych Gości. Proponujemy obsługę gastronomiczną imprez w formie bogatych bufetów i dań serwowanych.
Nasze kulinarne propozycje obejmują również różnego rodzaju diety: wegetariańską, wegańską, bezglutenową. Dostosujemy menu do wymagań zdrowotnych.
Imprezy grupowe zaopatrujemy również w biały alkohol wysokoprocentowy, wina i napoje.

Dopasujemy naszą ofertę do Państwa budżetu/możliwości finansowych.


Zapraszamy do kontaktu tel. 534 530 334

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej