Na kolejność prezentowanych obiektów wpływ mogą mieć m.in. aktualność oferty, popularność obiektu, odpłatne pozycjonowanie. Dowiedz się więcej.

Chatabrata

Chatabrata

Ten obiekt nie był jeszcze oceniany.
Byłeś tutaj?
od 600 zł
/usługę
Nad Potokiem Gospodarstwo Rolno-Rybackie I Turystyczne

Nad Potokiem Gospodarstwo Rolno-Rybackie I Turystyczne

Ten obiekt nie był jeszcze oceniany.
Byłeś tutaj?
od 60 zł
/usługę
Apartamenty "Pod Fortami" Duńkowiczki
do -10%

Apartamenty "Pod Fortami" Duńkowiczki

10 Rewelacyjny!
od 70 zł
/usługę
Apartamenty na Tatarskiej

Apartamenty na Tatarskiej

Ten obiekt nie był jeszcze oceniany.
Byłeś tutaj?
od 320 zł
/usługę
InforesPark Apartament 17a

InforesPark Apartament 17a

od 302 zł
/usługę
Dostępny w Twoim terminie!
Agroturystyka Sólcanka

Agroturystyka Sólcanka

Ten obiekt nie był jeszcze oceniany.
Byłeś tutaj?
od 40 zł
/usługę
Rezydencja Rosa

Rezydencja Rosa

9.5 Rewelacyjny!
od 160 zł
/usługę
Pensjonat Zacisze

Pensjonat Zacisze

8.3 Bardzo dobry!
od 100 zł
/usługę
Oaza nad Sanem

Oaza nad Sanem

Ten obiekt nie był jeszcze oceniany.
Byłeś tutaj?
od 350 zł
/usługę
Hotel Dwór Wapowce Przemyśl

Hotel Dwór Wapowce Przemyśl

8 Bardzo dobry!
Hotel Faho

Hotel Faho

Ten obiekt czeka na Twoją ocenę.
Byłeś tutaj?
od 100 zł
/usługę
Noclegi

Noclegi

8.6 Bardzo dobry!
Zacisze Pod Dębami

Zacisze Pod Dębami

Ten obiekt czeka na Twoją ocenę.
Byłeś tutaj?
od 35 zł
/usługę
LOFT HOUSE APARTAMENTS Przemyśl

LOFT HOUSE APARTAMENTS Przemyśl

od 320 zł
/usługę
Dostępny w Twoim terminie!
Panorama Przemyśl Apartamenty

Panorama Przemyśl Apartamenty

10 Rewelacyjny!
od 300 zł
/usługę

Ostoja Wilka

Zalesie Łany

InforesPark Apartament 42b

InforesPark Apartament 42b

InforesPark Apartament 39b

InforesPark Apartament 39b

od 302 zł
/usługę
Dostępny w Twoim terminie!

Bursa Szkolna

Aquarium

Hotel Albatros

Skorzystaj z filtrów , aby lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb.

Przemyśl

To kolejne z miast, które odwiedzamy głównie ze względu na wspaniałe zabytki, wyjątkowe miejsca i bogatą historię. Jest odwiedzane zarówno przez turystów, wybierajacych się w Bieszczady, jak i osoby, które lubią poznawać polskie miejscowości podczas krótkich wyjazdów weekendowych. Przemyśl z powodzeniem można zwiedzić w 1 dzień. Jest prawdziwą perłą Podkarpacia z wielu względów. Przyjedź i przekonaj się sam, dlaczego warto. Po co więc jeździmy do Przemyśla? Przede wszystkim dla odpoczynku, dla historii i zabytków oraz by miło spędzić czas. Naprawdę warto!

Przemyśl to idealne miejsce na wyjazd o każdej porze roku

To właśnie tu urzędował niegdyś król Kazimierz. Przemyśl kojarzony jest z wojakiem Szwejkiem, papierosami, ale przede wszystkim wspaniałymi zabytkami, które można odwiedzać o każdej porze roku. Tak się składa, że każdego miesiąca, można spotkać tu tłumy z różnych stron Polski. Miejsc wartych uwagi wystarczyłoby tu na 2-3 dni zwiedzania.


Przemyśl należy do doborowego grona najstarszych i najpiękniejszych polskich miast. Jego burzliwe dzieje splatały się z losami całej Rzeczpospolitej.


Mieszkańcy tego miasta, ich gościnność oraz plany na przyszłość sprawiają, że miasto to zyskuje na atrakcyjności, stając się głównym ośrodkiem turystycznym Podkarpacia. Przemyśl jest poza tym siedzibą dwóch archidiecezji i unikalnych muzeów oraz miejscem ciekawych wydarzeń kulturalnych.

Przemyśl, co warto zobaczyć?

Miejsc, które warto zobaczyć jest mnóstwo. To od nas samych zależy, ile chcemy zobaczyć. Każde z miejsc ma swoje bogate dzieje i powinna zrobić wrażenie na każdym odwiedzającym. Przemyśl, jak na miasto liczące około 62 tys. mieszkańców, ma całkiem atrakcyjne centrum, choć w wielu miejscach zaniedbane.


Zwiedzanie miasto warto rozpocząć od centralnego punktu, czyli rynku. Ma on nietypowy wygląd i osobliwą atmosferę. Warto podkreślić, że jest to jeden z nielicznych w Polsce rynków pochyłych, z trzech stron otaczają go zabytkowe kamienice oraz budynek Urzędu Miasta. Znajdziemy tu również liczne punkty gastronomiczne, ławeczki. Tuż obok niego znajdziemy Muzeum Twierdzy Przemyśl, które jest bardzo interesujące i w którym dowiemy się wielu ciekawostek związanych z tym miastem.


W Przemyślu znajduje się również zamek, w którym obecnie mieści się Przemyskie Centrum Kultury i Nauki. Z pobliskiego punkty widokowego widać panoramę Przemyśla, dalej rozciąga się niewielki park.


W mieście znajdziemy również wiele kościołów, które powinniśmy odwiedzić. Mowa tu m.in. o Bazylice Archikatedralnej, kościele św. Marii Magdaleny i klasztorze Franciszków.


Każdy, kto chce zwiedzić muzea, ma taką okazję w tym mieście. Znajdują się tu m.in. Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Muzeum Twierdzy Przemyśl, Muzeum Archidiecezjalne, czy też Schron Kierowania Obroną Cywilną.


Po spacerze można wrócić do centrum lub na dworzec, po drodze warto przejść przez zabytkowy most na Sanie i zobaczyć kościół św. Trójcy. Spacer po centrum Przemyśla zajmuje 3-4 godziny, mniej więcej tyle samo czasu będzie trzeba przeznaczyć na zwiedzanie muzeów plus ewentualny wypoczynek w którymś z punktów gastronomicznych.

Co i gdzie zjeść w Przemyślu?

Podkarpacie to nie tylko Bieszczady, ale również wspaniała, regionalna kuchnia. Te i inne spaecjały kuchni polskiej znajdziemy w wielu miejscach na kulinarnej mapie Przemyśla. Podobnie, jak w innych miastach Polski, znajdziemy tu również kuchnię włoską, azjatycką, czy śródziemnomorską.


Potrawy serwowane w tym mieście to istne wariacje smakowe. Pewne jest, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ceny dań rozpoczynają się od 20 zł. Najpopularniejsze lokale gastronomiczne znajdziemy tu w ścisłym centrum i okolicach rynku. Przekonaj się, jakie smaki kryje w sobie Podkarpacie i Przemyśl.

Noclegi w Przemyślu

Przemyśl ma bardzo bogatą ofertę noclegów, jak na historyczne miasto przystało, w związku z czym znalezienie noclegu na każdą kieszeń nie powinno stanowić problemu. Naliczniej reprezentowaną kategorią obiektów w miejscowości są hotele, pensjonaty oraz kwatery i pokoje – wybierane głównie przez pary, rodziny z dziećmi oraz turystów, powracających z regionu Bieszczadów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie za atrakcyjną cenę, która jest porównywalna w większości obiektów. Wszystko jest tak naprawdę uzależnione od lokalizacji i od tego, jakiego standardu oczekujemy.


Każda ze wspomnianych kategorii ma swój własny, niepowtarzalny styl, w związku z tym wspaniałe przeżycia i miły wypoczynek gwarantowane.

Ceny noclegów w Przemyślu

Średnia cena za nocleg w Przemyślu wynosi około 45 zł za dobę. Wszystko jest tak naprawdę uzależnione od kategorii obiektu i jego lokalizacji.


Najkorzystniej jest zatrzymać się w obiektach z kategorii kwatery i pokoje, w których cena za osobę rozpoczyna się już nawet od 35 zł za dobę.


Ceny noclegów ustalają indywidualnie właściciele obiektow, dlatego niektórzy mogą mieć wyższy cennik weekendowy. Według wyliczeń portalu Nocowanie.pl, ceny noclegów w weekend mogą być nieznacznie wyższe w stosunku do cen, obowiązujących w dni powszednie.

Najczęściej wybierane udogodnienia w Przemyślu

Turyści, poszukujący noclegu w Przemyślu najczęściej pytają o dostępność łazienki, parkingu, telewizji i internetu. Podobna sytuacja zauważalna jest w prawie każdym obiekcie w Polsce. Szczególne znaczenie odgrywa parking, gdyż jak wiadomo, prawie każdy w swoją podróż wybiera się własnym środkiem lokomocji. Istotną kwestię stanowi również dostępność internetu i aneksu kuchennego. Nieco mniej osób pyta o wyżywienie – wynika z informacji, przygotowanych na podstawie zapytań turystów.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Przemyślu

Ile kosztuje nocleg w Przemyślu?
Cena za nocleg w Przemyślu zależy od kategorii wybranego obiektu oraz jego lokalizacji. Najkorzystniej jest zatrzymać się w obiekcie z kategorii kwatery i pokoje Przemyśl, wtedy koszt noclegu może wynieść od 35 zł. Średnia cena noclegu w Przemyślu wynosi 182 zł.
Czy ceny noclegów w Przemyślu w weekend różnią się od tych w dni powszednie?
Ceny noclegów ustalają indywidualnie właściciele obiektów, dlatego niektórzy mogą mieć wyższy cennik weekendowy. Według wyliczeń Nocowanie.pl ceny noclegów w weekend są droższe o 13% od cen w dzień powszedni.
Jak znaleźć najtańszy nocleg w Przemyślu?
Wystarczy odpowiednio ustawić opcję filtrowania, wybierając w lewej kolumnie, znajdującej się przy wynikach wyszukiwania, opcję „Cena za usługę”. Inna możliwość to kliknięcie ikonki „Tanie noclegi Przemyśl”, widocznej bezpośrednio nad wynikami wyszukiwania. Obecnie najtańsze noclegi w Przemyślu zaczynają się od kwoty 35.
Jakie obiekty noclegowe są najpopularniejsze w Przemyślu?
Turyści najczęściej pytają o noclegi w obiektach z kategorii: hotele, domki. Liczy się nie tylko atrakcyjna cena, ale również lokalizacja i opinie innych gości, którzy rekomendują bądź nie dane miejsce.
Które obiekty noclegowe w Przemyślu mają najlepsze opinie?
Obiekty z najlepszymi opiniami możemy znaleźć klikając na zakładkę „Przemyśl opinie”, a wyniki wyszukiwania posortują się tak, by obiekty z najlepszymi ocenami były najwyżej. Obecnie najlepiej oceniane obiekty w Przemyślu to: Noclegi, Pensjonat Zacisze, Hotel Facpol.
Które noclegi w Przemyślu są polecane dla rodzin?
Wiele rodzin zatrzymujących się w Przemyślu poleca Noclegi, Pensjonat Zacisze, Zacisze Pod Dębami.
Które noclegi w Przemyślu są polecane dla par?
Te noclegi są wysoko cenione przez pary: Pensjonat Zacisze, Noclegi, Hotel Faho.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!