Niepubliczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe
Bezpieczna transakcja od Nocowanie.pl
Świętokrzyska 2, Święta Katarzyna, 26-010 Bodzentyn

Ostatnie opinie

8.6 Bardzo dobry
9.4
Natalia Charif
2019-08-11 19:02:48

Znakomita lokalizacja w pobliżu szlaku na Łysicę. Cisza i spokój, przesympatyczna pani w recepcji. Jak na schronisko całkiem niezły standard.

7.6
Michał Stolarz
2019-06-24 14:04:32

Bardzo fajne miejsce. Dobra lokalizacja, miła obsługa, czysty pokój i łazienka. Szkoda tylko że pościel nie była wliczona w cenę.

Opis obiektu

"TANIE SPANIE" to przede wszystkim baza noclegowa w Świętej Katarzynie - jednej z najatrakcyjniejszych miejscowości tego uroczego regionu, zwanej "sercem Gór Świętokrzyskich".Posiadamy w sumie 66 miejsc noclegowych w pokojach, mogących pomieścić różną ilość osób.  W ogromnej większości pokoje posiadają własne łazienki.Pokoje wyposażone w tapczany pojedyncze lub podwójne wraz z pościelą /poduszka, kołdra, koc/ , szafy, stoliki, krzesła, sprzęt RTV. Część pokoi posiada balkony lub tarasy.Darmowe WiFi dostępne na całym terenie. Gościom zapewniamy miejsce do parkowania, również dla autokaru. Na ogół nie jesteśmy przeciwni grzecznym i posłusznym psom.Dysponujemy materiałami krajoznawczymi (mapy, przewodniki, informatory) oraz sprzętem sportowo-rekreacyjnym (tenis stołowy, rowery, wędki).Zapewniamy daleko idącą pomoc przy realizacji planów krajoznawczych i sportowo-rekreacyjnych, a także integrujących.Choć posiadamy własną zarybioną sadzawkę to wskażemy inne akweny umożliwiające prawdziwe...

W pokojach

  • telewizor
  • radio

W obiekcie

  • grill
  • ognisko

Kuchnia dla gości

    Obiekt udostępnia kuchnię dla gości