Willa w doskonałej lokalizacji na szybki wypad weekendowy.

Oferujemy Państwu zakwaterowanie w kameralnej Willi Helena w Szczawnicy.Obiekt zlokalizowany w zacisznym centrum miasta.W bezpośrednim sąsiedztwie : Park Zdrojowy, Dworek Gościnny, PKL Palenica, dojście do Promenady nad Grajcarkiem 250 m.

Obiekt w samym centrum, ale nie przy ruchliwej drodze, więc zapewniamy doskonała lokalizację na wypoczynek w Szczawnicy.

W naszej ofercie przytulne pokoje 1,2,3,4 osobowe z łazienkami , tv lcd oraz dużymi balkonami ( większość z widokiem na góry). W naszej ofercie znajdą Państwo dwie możliwości wypoczynku : opcja samych noclegów oraz opcja noclegów z domowym wyżywieniem ( posiłki do wykupienia willi obok).


Szanując plany naszych Gości nie narzucamy wyżywienia obligatoryjnie, a jedynie dajemy możliwość skorzystania z posiłków bez uciążliwego stania w kolejkach :)


Pomimo braku zaplecza rekreacyjnego nasza oferta napewno Państwa zadowoli. Brak zaplecza na obiekcie ma również swoje zalety: brak zapachów kuchennych i brak hałasów które część rekreacyjna zawsze generuje :)

Szukając miejsca na spokojny wypoczynek w samym centrum warto rozważyć ofertę Willi Helena.

Zapraszam na wypoczynek weekendowy

Kinga Salamon

W przypadku pytań związanych z obiektem , zachęcam do kontaktu telefonicznego

tel: 696437083


Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej