Pobyty noworoczne organizujemy od ponad 30 lat i zawsze  nasi goście wyjeżdżali zadowoleni i usatysfakcjonowani. Dysponujemy pokojami 2,3,4 osobowymi z łazienkami i tv.Na pobyt składają się noclegi wraz z 2 posiłkami dziennie, w tym: obiadokolacje i śniadania, gdzie naszych gości podejmujemy smaczną domową kuchnią.Pierwszym posiłkiem w dniu przyjazdu jest obiadokolacja czyli obiad - pełny dwudaniowy posiłek , a zakończenie pobytu następuje po śniadaniu ostatniego zarezerwowanego dnia.

Po dokonaniu rezerwacji i przedpłacie 30% ogólnej wartości   rezerwowanego pobytu, dopłata dokonywana jest bezpośrednio po przyjeździe.Opłata miejscowa / dawniej klimatyczna/ wynosi 2.20,-zł.za dobę pobytową.Zwroty przedpłat oraz ewentualne skracanie pobytu nie będą uwzględniane.Dzieci do 3 roku życia, śpiące z rodzicami - bezpłatnie, ale bez świadczeń żywieniowych.Dla dzieci do 10 roku życia zniżki.

Dysponujemy również niepłatnym i niestrzeżonym miejscem do parkowania samochodów dla samochodów i autokaru. Na terenie obiektu bezpłatnie Wi-Fi.

Cena dla dorosłej osoby 130 zł

Dla dzieci zniżka 

 

 

          

Zapytaj o nocleg