Stara Szkoła Pokoje Gościnne
Korzenicka 6, 43-220 Bojszowy Nowe

Sprawdź ceny

Ostatnie opinie

9.6 Rewelacyjny

Świetny lokal - czysto, codziennie sprzątanie. Cicho. Kuchnia z pełnym wyposażeniem do dyspozycji gości. Bardzo miła obsługa. Polecam!

Opis obiektu

STARA SZKOŁA to nowocześnie urządzone wnętrza wpisane w ponad stuletni budynek, które jednocześnie zachowują jego niepowtarzalny i przyjazny klimat. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Tyskiej i Bieruńskiej Strefy Ekonomicznej oraz Fiat AutoPoland.

  STARA SZKOŁA to nowocześnie urządzone wnętrza wpisane w ponad stuletni budynek, które jednocześnie zachowują jego niepowtarzalny i przyjazny klimat. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Tyskiej i Bieruńskiej Strefy Ekonomicznej oraz Fiat AutoPoland. W okolicy lasy, ścieżki rowerowe. Rewelacyjne miejsce do odpoczynku, nawet po pracy.  Oferujemy Państwu:* pokoje wyposażone w jednoosbowe łóżka, nowoczesne TV LCD odbierające pakiet kilkunastu najważniejszych kanałów telewizyjnych i radiowych wysokiej jakości, bezpłatne internetowe łącze WIFI *funkcjonalną dwustrefową kuchnie w pełni wyposażoną, umożliwiającą przygotowania samodzielnych posiłków*  cztery nowe, przestronne łazienki z kabinami prysznicowymi. *miejsce na grilla*duży ogród*parking Dla Państwa poczucia estetyki obiekt jest codziennie gruntownie sprzątany, dzięki czemu nasi goście czują komfort podczas pobytu i chętnie do nas wracają. Cennik:*1 pokój 2 osobowy - 45 zl/osobe - 90 zl za dobe za caly pokój*3 pokoje 3...

W pokojach

  • telewizor
  • radio