Wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski

Zapraszamy na wiosenny wypoczynek!!!

Zachęcajace są nie tylko ceny już od 23 zł od osoby, ale także niezwykłe atuty naszego domku i okolicy.

Nasz góralski, drewniany domek od lat przyciąga swoją prostotą, góralskim wnętrzem oraz niezwykłą, domową atmosferą. Położony jest w niezwykle spokojnej dzielnicy Zakopanego u podnóża pólnocno- zachodniego zbocza Gubałówki z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Zamiast rozpędzonych aut, usłyszeć tu można śpiew ptaków, które już na dobre zadomowiły sie w naszym ogrodzie.

Do Państwa dyspozycji duży, ukwiecony po wszystkie brzegi ogród z oświetlonym wieczorami pawilonem ogrodowym z grillem oraz miejscem na ognisko, romantyczna huśtawka oraz niezwykle bajeczny plac zabaw dla dzieci, z którego z reguły najmłodsi nie chcą wyjść :-) Dzieci mogą bawić sie w dużej piaskownicy, na huśtawkach oraz zjeżdżalniach. Co więcej, czeka je mnóstwo innych zabawek ogrodowych oraz możliwość obejrzenia prawdziwej hodowli kanarków, które umilają czas swoim przepięknym śpiewem. W ogrodzie duży bezpłatny parking na Państwa auta.

Udostępniamy Państwu kuchnię z pełnym wyposażeniem (kuchnia indukcyjna, mikrofalowa, lodówka, czajnik oraz zestawy naczyń, garnków i sztućcy), gdzie można śmiało przygotować własne posiłki. W promieniu 100 m 2 sklepy spożywcze, gdzie można kilka razy dziennie zakupić świeże pieczywo i inne przysmaki.

W pobliżu domu znajdują się 4 karczmy regionalne i restauracja, gdzie mozna zasmakować się w regionalnych przysmakach przy dźwiękach góralskiej muzyki. Wieczorami organizowane są potańcówki i inne imprezy, na których można szaleć do białego rana. Karczmy te oferują także bezpłatny dowóz posiłków do domu, więc ci z państwa najbardziej zmęczeni trudami górskich wycieczek nie muszą się martwić o kolację.


W odległości 100 m przystnek bus, skąd odjeżdzają busiki do centrum miasta (w sezonie co 5-10 min) oraz do większości szlaków turystycznych Kuźnic, Morskiego Oka oraz Doliny Kościeliskie oraz na baseny termalne w Białce i Bukowinie.

Około 600 m od naszego domu znajduje się prawdziwa bacówka, gdzie można spróbować i kupiść najlepszego na Podhalu prawdziwego, owczego oscypka, obserwowac ich wyrób oraz porozmawiać z bacą i jego juhasami.

W odległości 300 m znajduje się Centrum Rodzinnej Rekreacji Harenda - Zakopane z czteroosobową kolejką krzesełkową, którą można wjechać na górę a stamtąd juz pieszo lub rowerami pokonać piękną trasę pasmem Gubałówki, podziwiając przy tym najpiękniejszą panoramę Tatr i Podhala.

Pokoje urządzone są w tradycyjnym, góralskim stylu. Wyposażone są w radio, telewizor. W całym domu Internet (WI-Fi). Łazienki znajdują sie na korytarzu. Oferujemy Państwu bezpłatny parking.

Służymy radą i pomocą w doborze tras i wycieczek turystycznych,dostosowanych takze do możliwości Państwa pociech, oferujemy rzetelną informację turystyczną!!!

Dla wszystkich gości Karta Pełna Korzyści gratis na czas pobytu, upoważniająca do szeregu zniżek w karczmach, restauracjach, basenach, wyciągach i innych turystycznych atrakcjach Zakopanego!!!

Oferujemy możliwość nieodpłatnego wypożyczenia sanek oraz nosidełka dla dzieci do 25 kg renomowanej firmy BEBE CONFORT, z którym na pewno łatwiej przynajmniej dla najmłodszych będzie spacerować po tatrzańskich dolinach!!!

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym domu!!!

Witamy Państwa tradycyjnie swojskim chlebkiem z domowym smalcem lub świeżo upieczonym ciastem!!! Przy dłuzszych pobytach mozliwe rabaty!!!
Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć!!!

Zapytaj o nocleg