Nocowanie.pl potwierdza swoją pozycję!

Grupa Nocowanie.pl kolejny raz potwierdziła pozycję lidera wśród serwisów noclegowych w polskim Internecie. Dowodem są ostatnie wyniki Gemius Megapanel za grudzień 2011, w których Nocowanie.pl utrzymało wysoką oglądalność, odnotowując ruch na poziomie 1 073 745 realnych użytkowników, którzy generują prawie 10 milionów odsłon miesięcznie!

 

 

Tym samym - z miesiąca na miesiąc - powiększa się  przewaga Grupy Nocowanie.pl nad konkurencyjnymi grupami: Eholiday.pl i Meteor24, które odnotowują  spadki na dalsze pozycje – 8 i 11.

Tak dobry rezultat jest efektem rosnącej świadomości marki wśród internautów, wysokiej jakości oferty turystycznej oraz wprowadzaniem nowych funkcjonalności uwzględniających najnowsze trendy w Internecie.

W efekcie Nocowanie.pl jest niezwykle atrakcyjnym medium dla reklamodawców. Reklamę na serwisie można zakupić za pośrednictwem sieci reklamy ogólnotematycznej ARBOnetwork – części Grupy ARBOinteractive. Nocowanie.pl dostępne jest m.in. w pakiecie ARBOturystyka, a reklamodawcy mają do wyboru większość form płaskich i layerowych.

 

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również