Nocowanie.pl w Złotej Setce najlepszych firm Lubelszczyzny

Nocowanie.pl w Złotej Setce najlepszych firm Lubelszczyzny

Złota Setka Dziennika Wschodniego to prestiżowy ranking największych film województwa lubelskiego. Podczas 24. edycji wydarzenia portal Nocowanie.pl został nagrodzony w jednej z kategorii, a także zaliczył duży awans w rankingu głównym.

W czwartek 24 września odbyła się już 24. gala wręczenia nagród dla największych firm województwa lubelskiego Złota Setka 2019. W czasie jej trwania spółka Nocowanie.pl została uhonorowana za zajęcie I miejsca w kategorii Najwyższa rentowność. Nagrodę odebrała Anna Kryjer - wiceprezes ds. Sprzedaży i Operacji.

 

Nocowanie.pl może pochwalić się także awansem w Rankingu Głównym Złotej Setki. Firma w tym roku awansowała, aż o 7 miejsce w stosunku do ubiegłego roku. Dodatkowo firma zajęła wysokie miejsca także w innych kategoriach, takich jak Najwyższa Dynamika Zatrudnienia czy Dynamika Przychodu. 


Miejsce nocowanie.pl w poszczególnych rankingach Złotej Setki: 


Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny (Ranking Główny):

 

  • 91. miejsce (wzrost o 7 miejsc)


Ranking Usług:

 

  • 17. miejsce


Ranking Najwyższa zysk netto na zatrudnionego:

 

  • 9. miejsce


Ranking Najwyższa rentowność:

 

  • 1. miejsce


Ranking zysk brutto:

 

  • 20. miejsce


Ranking Dynamika Zatrudnienia:

 

  • 6. miejsce


Ranking przychodu:

 

  • 5. miejsce


Portal Nocowanie.pl powstał piętnaście lat temu w Lublinie i od tego czasu systematycznie się rozwija. W tym roku firma swoje urodziny obchodziła w nowo otwartym biurze. Świętowanie szybko jednak przyćmił wybuch epidemii koronawirusa, który zapoczątkował trudny czas dla wielu firm - w szczególności tych związanych z branżą turystyczną. Dostosowanie się do wymagającej sytuacji oraz kolejne aktywne działania (noclegi dla pracowników służby zdrowia czy udział w akcji #ZmieńTerminNieOdwołuj) sprawiły, że firmie udało się przetrwać trudny okres, a w ostatnim czasie osiągać wyniki lepsze niż w ubiegłym roku w podobnym okresie.

Następny artykuł Enoturystyka w Polsce....

Komentarze

Zobacz również

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!