Nocowanie.pl wspiera akcję #zostańwdomu

Nocowanie.pl wspiera akcję #zostańwdomu

Zdajemy sobie sprawę z tego, w jak trudnej obecnie sytuacji znajduje się społeczeństwo całego świata oraz cała turystyka. Dla własnego bezpieczeństwa i zdrowia, powinniśmy pozostać w domu i ograniczyć nasze przemieszczanie się do minimum. Nocowanie.pl, podobnie jak większość firm, osób i instytucji również wspiera akcję #zostańwdomu.

Pandemia koronawirusa daje się we znaki każdej dziedzinie naszego życia. Musimy być przede wszystkim silni. Warto w związku z tym w domowym zaciszu, w spokoju oczekiwać nadejścia lepszych czasów.
Stosujmy się do zaleceń sanitarnych i wszelkich obostrzeń, wprowadzanych przez rząd. Jeśli musimy się przemieszczać, to ograniczmy tę aktywność do jak najmniejszego stopnia.

#zostańwdomu i zaplanuj swoje wymarzone wakacje


Brak czasu, mnóstwo obowiązków, ciągła gonitwa – tak wyglądało nasze życie do czasu wystąpienia pandemii koronawirusa. Wszystko zmieniło się w przeciągu chwili. Coraz więcej przypadków koronawirusa powoduje obawę i strach przed tym co nas czeka. Dlatego warto wykorzystać ten czas, spędzając miłe chwile z rodziną w domowym zaciszu.

Czy nasze podróże wkrótce staną się możliwe? Miejmy taką nadzieję. Póki co starajmy się myśleć o czymś przyjemnym. Warto powspominać zeszłoroczny urlop, przeglądając chociażby zdjęcia, czy odwiedzając online miejsca, o których marzymy. To zawsze coś, pomimo tego że nie możemy być tam obecni fizycznie. Lepsze czasy wkrótce nastaną i możliwość wyjazdu w wymarzone miejsce znów stanie się faktem. Dlatego też warto jest zapoznać się z ofertami noclegowymi i wybrać odległe terminy, w których urlop będzie możliwy.


Nie odwołuj, zmień termin!

To kolejna akcja, którą wspieramy całym sercem. Ma ona na celu ratowanie krajowej turystyki. Jeśli nie jest dany nam wyjazd, który zaplanowaliśmy w początkowych miesiącach sezonu letniego, to warto jest porozumieć się z właścicielem obiektu i przenieść nasze plany na kolejne miesiące, kiedy to sytuacja ulegnie poprawie. Dzięki temu możemy w dalszym ciągu oczekiwać wyjazdu w wymarzone miejsce, a krajowa turystyka na tym nie straci. Góry, morze, jeziora, czy polskie miasta – to wszystko zaczeka. Zostań w domu i bądź dobrej myśli!


Następny artykuł Ewidencja obiektów...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej