Nocowanie.pl zdeklasowało konkurencję!

Grupa Nocowanie.pl umacnia pozycję lidera wśród polskich portali turystycznych. Jasno wskazują to wyniki Gemius Megapanel za wrzesień 2015 (Kategoria Turystyka), które plasują serwis w ścisłej czołówce. Grupa zanotowała też wysoką ilość odsłon przypadających na jednego użytkownika.

Zestawienie Gemius Megapanel za wrzesień 2015 w Kategorii Turystyka potwierdza fakt, iż Nocowanie.pl jest wiodącym polskim serwisem turystycznym. Nocowanie.pl utrzymało wysoką oglądalność, odnotowując ruch na poziomie 908 140 realnych użytkowników miesięcznie, którzy wygenerowali ponad 15 milionów odsłon. W porównaniu do września 2014 roku, ruch na stronie jest wyższy o niemal 100 tysięcy!

Taki wynik jest najlepszy wśród polskich serwisów turystycznych mających własną bazę noclegową. Wysoka lokata podkreśla także przewagę, jaką Nocowanie.pl zyskało nad konkurentami – grupami Eholiday.pl oraz Meteor24.pl.

Wyniki badania Gemius Megapanel za wrzesień 2015 to dowód na to, iż ofertę Nocowanie.pl doceniają zarówno klienci, jak i turyści szukający najlepszych noclegów. To również motywacja do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy nad rozwojem serwisu www.nocowanie.pl, który w tym roku obchodzi jubileusz dziesięciolecia!

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również