Nowa atrakcja w Warszawie. W tym miejscu dominuje światło, iluzja i grawitacja

Nowa atrakcja w Warszawie. W tym miejscu dominuje światło, iluzja i grawitacja

Liczba nowych atrakcji w polskich miejscowościach rośnie w coraz szybszym tempie. Praktycznie nie ma tygodnia, kiedy to nie zostałoby oddane do użytku zupełnie nowe miejsce lub plan jego utworzenia. Jeśli Twój wybór padł na stolicę Polski, to możesz odwiedzić tu wyjątkową atrakcję, w której dominuje światło, iluzja i grawitacja. Co to takiego?

Nie powinno być żadnym zaskoczeniem to, że Warszawa oferuje wiele wyjątkowych miejsc i atrakcji, dostosowanych do różnych grup turystów. Dlatego też apartamenty Warszawa stanowią chętnie wybieraną kategorię obiektów na każdą porę roku. Turyści z Polski oraz ze świata przyjeżdżają tu, by odkryć zabytki, wybrać się na spacer po parkach miejskich, odwiedzić muzea i po prostu - miło spędzić czas podczas swojego city break’u.


Atrakcje turystyczne w Warszawie bardzo często łączą historię i teraźniejszość oraz naukę i zabawę. I właśnie z tym drugim połączeniem związana jest zupełnie nowa atrakcja turystyczna w Warszawie, która została oddana dla turystów. Co to takiego i gdzie dokładnie się znajduje?


Zobacz również: Najpopularniejsze centra naukowe w Polsce


Wyjątkowa atrakcja turystyczna w Warszawie - gdzie się znajduje i co oferuje?


Jej wyjątkowość tkwi przede wszystkim w tym, że łączy naukę i zabawę. Warto podkreślić, że znajduje się w samym centrum stolicy, w kamienicy przy ulicy Chmielnej. Jest zupełnie darmowa i można tu odbyć audiowizualną podróż.


Galaxy Playgrodund, bo taką nazwę nosi nowa atrakcja w Warszawie to obiekt, który został otwarty dla turystów w lutym 2023. 


O tym, jak jest tu wyjątkowo, najlepiej świadczy fakt, że po przekroczeniu progu w drzwiach wejściowych ma się ochotę wykonać zdjęcie wszystkiemu, co się tu znajduje. Pomimo tego, że o tym miejscu wie niewielu turystów, to z każdym kolejnym dniem zyskuje na popularności. Jak widać, poczta pantoflowa z pewnością działa.


Są tu tunele, tajemnicze przejścia, pomieszczenie z sufitem, które przypomina planetarium, czy klocki, na których można przysiąść. Najprawdopodobniej jest to najbardziej oryginalne miejsce, w którym można zrobić sobie selfie i zabrać tam swoich znajomych. Naprawdę warto!


Sprawdź koniecznie: Warszawa, jakiej nie znacie. Co robić i gdzie się wybrać?


Galaxy Playground - co można tu znaleźć?


Jest to pewnego rodzaju muzeum w Warszawie, coś na podobieństwo centrum nauki. Twórcy tego miejsca, z jednej strony pogrywają sobie z naszą świadomością, a z drugiej - tworzą niezwykle fotogeniczne pomieszczenia.


Ta nowa atrakcja w Warszawie oferuje m.in.:


  • pomieszczenia całkowicie białe i czarne

  • specjalne tablice z naklejkami

  • ruchome pomieszczenia

  • lustrzane pokoje

  • korytarze, w których może zakręcić się w głowie

  • tajemnicze przejścia

  • pokoje do zdjęć z rozmaitym tłem.


To świetna opcja na spędzenie urlopu w gronie rodziny lub znajomych. Cała wystawa została zorganizowana w ten sposób, by każdy poczuł się tu, jak w pewnego rodzaju nieziemskiej przestrzeni.


W jakich godzinach czynne jest Galaxy Playground i ile kosztuje wstęp?


Wystawa Galaxy Playground zaprasza wszystkich zainteresowanych od środy do piątku w godzinach 15.00-21.00, w soboty od 12.00 do 21.00, a w niedziele od 12.00 do 16.00.


Lubisz social media? Przeczytaj: 10 miejsc w Polsce na świetne zdjęcia na Instagrama


Wstęp jest darmowy, a przeżycia - jedyne w swoim rodzaju. Na miejscu mają być organizowane konkursy, w których będzie można zdobyć darmowe wejściówki na ultrakameralne dj sety, koncerty i warsztaty.


Zaplanuj swój pobyt i sprawdź noclegi w Warszawie:Waszka

Waszka

Białowieża, ul. Tropinka

Kwatery i pokoje Białowieża 9.9
SANDOMIRIA

SANDOMIRIA

Sandomierz, ul. Podwale Górne

Kwatery i pokoje Sandomierz 9.1Wszystko wskazuje na to, że miejsce to stanie się prawdziwym hitem stolicy. Przekonaj się, jak wyjątkowa jest ta nowa atrakcja w Warszawie.Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej