Nowa odsłona Nocowanie.pl! To zyskają nasi klienci

Nowa odsłona Nocowanie.pl! To zyskają nasi klienci

Z przyjemnością prezentujemy nową odsłonę strony głównej portalu Nocowanie.pl. Wprowadzone przez nas zmiany pomogą ci dotrzeć z ofertą do jeszcze większego grona turystów. Zobacz, w jaki sposób zmieniamy się dla ciebie i dlaczego to robimy.

Strona główna Nocowanie.pl została odświeżona i zyskała nowy wygląd, jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Projektując ją, nie kierowaliśmy się tylko względami estetycznymi. Zmiany, jakich dokonaliśmy, poprzedzone były długimi obserwacjami oraz analizami.

Między innymi sprawdzaliśmy, w jaki sposób turyści szukają noclegów na Nocowanie.pl. Dzięki temu mogliśmy pracować nad elementami, które sprawią, że jeszcze chętniej będą korzystać z portalu i łatwiej trafią na twoją ofertę.

Wizualne zmiany na stronie głównej Nocowanie.pl


Zmiany, jakich dokonaliśmy na stronie głównej naszego portalu, są widoczne już na pierwszy rzut oka. Teraz wydaje się bardziej lekka i przejrzysta, natomiast kolorowe zdjęcia od razu przyciągają wzrok. Dzięki temu turysta łatwiej się tu odnajduje, co jest z korzyścią również dla ciebie.  

  • Wyszukiwarka noclegów, najważniejszy element strony, pozostała na samej górze. Jest jednak bardziej intuicyjna dla turysty. Oprócz tego zwiększyliśmy jej efektywność, szybkość i wydajność, co ma wpływ na wysyłanie przez nich zapytań. Teraz turyści szybciej i jeszcze trafniej znajdą nocleg w naszym portalu.


  • Nowością jest wprowadzenie na stronę główną kategorii obiektów noclegowych. Są one wyróżniane równie mocno, jak regiony i miejscowości. Z naszych obserwacji wynika bowiem, że kategorie noclegowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem naszych użytkowników.


  • Na nowej stronie głównej wyraźniej wyeksponowane zostały oferty specjalne. Uzupełnij je w swoim panelu obiektu, gdyż w ten sposób łatwiej trafisz do turystów, szukających noclegów na takie okazje jak długie weekendy, święta albo ferie.


  • Turysta łatwiej dotrze również do opinii o obiektach noclegowych, dlatego warto zadbać o odpowiednią komunikację z gośćmi.

Nowa strona główna Nocowanie.pl jest teraz zgodna z najnowszymi trendami. Poprawa jej wyglądu i funkcjonalności przyczyni się do wzrostu świadomości marki, pozostawiając turystę z dobrymi wrażeniami. Na pewno zostanie zapamiętana, co przyczyni się do powrotu użytkownika na łamy Nocowanie.pl.

Nowa strona główna Nocowanie.pl. Co dzięki niej zyskasz?


Atrakcyjny wygląd to nie wszystko. Niezwykle ważne jest to, co niewidoczne dla oka, ale efekty na pewno odczujesz w dalszej perspektywie.

Jeszcze lepsze pozycjonowanie

Jak wspominaliśmy w jednym z naszych webinarów, turyści trafiają na Nocowanie.pl bezpośrednio, czyli znają portal i od razu wpisują nasz adres, albo poprzez wyszukiwarkę Google. Z tego powodu dużo czasu poświęcamy na optymalizację strony i budowanie strategii SEO. Pamiętaliśmy o tym również na etapie tworzenia nowej strony głównej Nocowanie.pl.

W czerwcu bieżącego roku wchodzą w życie światowe wytyczne Google, dotyczące tworzenia stron (Web Core Vitals). Nasza nowa strona główna już została do nich dostosowana i zoptymalizowana pod kątem szybkości działania. Kiedy inni będą dopiero wdrażać wytyczne, my ze spokojem będziemy obserwować ich efekty.

Przyjazna dla urządzeń mobilnych

Takie podejście nazywamy Mobile First. Musisz pamiętać, że turyści odchodzą od komputerów, mają je przecież w swojej kieszeni. Teraz bardzo dużo odsłon generowanych jest przez urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety. Nowa strona główna jest do nich dostosowana zarówno wyglądem, jak też szybkością.  

Internauta w kilka chwil dociera do interesującej go zawartości. Tutaj przypominamy, że aby wprowadzone przez nas zmiany mogły przynieść najlepszy efekt, powinieneś nam w tym pomóc. Korzystaj z rozwiązań, jakie od nas otrzymałeś - przede wszystkim aplikacji mobilnej, która ułatwia ci zarządzanie obiektem noclegowym oraz szybkie odpowiadanie na zapytania gości.

To dopiero początek!


Nowa strona główna portalu Nocowanie.pl to pierwszy etap dużych zmian, jakie zamierzamy wprowadzić w nadchodzących miesiącach. O tym, jakie będą kolejne nasze kroki, będziemy cię informować na bieżąco.

Już teraz możemy zdradzić, że niektóre z nich będą rewolucyjne, dlatego zachęcamy do uważnego czytania wysyłanych przez nas wiadomości. Otrzymują je jednak tylko ci z naszych klientów, którzy wyrazili na to chęć. Jeżeli chcesz wiedzieć, co w najbliższych miesiącach ulegnie zmianie, włącz zgody marketingowe, by nie ominęło cię żadne powiadomienie. Możesz to zrobić w swoim panelu obiektu.

Następny artykuł Pogoda na wakacje 2021....

Komentarze

Zobacz również