Zmieniamy się dla Ciebie! Nocowanie.pl ma nową stronę główną

Zmieniamy się dla Ciebie! Nocowanie.pl ma nową stronę główną

Każda podróż zaczyna się od wyboru noclegu! Oczywiście na Nocowanie.pl! Chcemy jeszcze bardziej ułatwić ci planowanie wypoczynku, dlatego przygotowaliśmy nową wersję strony głównej. Teraz korzystanie z portalu Nocowanie.pl będzie jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne. Zobacz, jak zmieniamy się dla Ciebie.

Portal Nocowanie.pl już od ponad 15 lat towarzyszy turystom podczas planowania wypoczynku w Polsce. W bazie mamy około 50 tysięcy ofert - wśród nich są wszystkie wymarzone noclegi w najpiękniejszych zakątkach kraju, które nadają się na każdą okazję i kieszeń! Naszym najważniejszym zadaniem jest pomoc w odnalezieniu najlepszego dla Ciebie miejsca noclegowego.

Z tego powodu wprowadziliśmy szereg zmian, które teraz widzisz na stronie głównej Nocowanie.pl. Zaznaczamy też, że to pierwszy etap dużych usprawnień, jakie zamierzamy wdrożyć w nadchodzących miesiącach.

Nowa strona główna Nocowanie.pl - najważniejsze usprawnienia


Od dłuższego czasu badaliśmy oczekiwania turystów wobec portalu Nocowanie.pl. Sprawdzaliśmy też, czego i w jaki sposób szukają nasi użytkownicy. Usprawnienia, które teraz ci proponujemy, uwzględniają więc potrzeby oraz sugestie osób takich jak Ty - turystów, planujących wypoczynek w Polsce i szukających noclegów w naszym portalu.  

Wprowadzone zmiany są widoczne już na pierwszy rzut oka. Koniecznie zobacz, co dzięki nim zyskasz!

  • Strona główna jest lżejsza i delikatniejsza, ma też więcej zdjęć, które kierują do najchętniej wyszukiwanych lokalizacji. Dzięki temu szybko znajdziesz poszukiwane przez siebie noclegi.


  • Najważniejszy element - wyszukiwarka noclegów - nadal pozostała na górze strony. Teraz jest jednak jeszcze bardziej intuicyjna, dzięki czemu łatwiej odnajdziesz odpowiadającą ci ofertę. Wdrożenie rozwiązania Elastic Search zwiększa efektywność, szybkość i funkcjonalność wyszukiwarki. Już na stronie głównej otrzymasz najbardziej trafne sugestie noclegów w wybranej przez siebie okolicy.


  • Niżej umieściliśmy kierunki, które są najpopularniejsze wśród turystów. Jeżeli i ty masz w planach podróż w góry lub nad morze, kliknij w zdjęcie, a zostaniesz przekierowany do noclegów w regionie.


  • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, duży nacisk kładziemy nie tylko na regiony i miasta, ale i kategorie obiektów noclegowych. Zwiększamy dostępność tej funkcjonalności portalu! Jeśli szukasz przytulnego pokoju gościnnego albo klimatycznego pensjonatu, trafisz tam od razu ze strony głównej.


  • Mocniej eksponujemy również oferty specjalne obiektów noclegowych. Wiemy, że turyści szukają noclegów także na konkretne okazje, takie jak długie weekendy, święta czy ferie.


  • O wiele wyraźniej będą wyeksponowane opinie turystów o obiektach noclegowych. Wiemy, że rekomendacje innych gości stanowią ważny element, który może ułatwić podjęcie decyzji o wyborze konkretnego noclegu.

Zmianą na stronie główniej zapoczątkowaliśmy innowacje, które teraz będziemy sukcesywnie wprowadzać. Liczymy, że turyści, rozpoczynający wakacje na Nocowanie.pl, jeszcze szybciej znajdą swój wymarzony nocleg.

Ewolucja Nocowanie.pl - tak się zmienialiśmy


To nie pierwszy raz, gdy Nocowanie.pl przybiera nową, przyjazną użytkownikom szatę graficzną. Gdyby nie stała chęć rozwoju, obserwowanie trendów oraz badanie preferencji internautów, portal nie stałby się największym polskim serwisem noclegowym oraz integralną częścią Grupy Wirtualna Polska.

Nowa strona główna odpowiada najnowszym trendom i jest przyjazna dla oka. Atrakcyjne zdjęcia przykuwają uwagę i lepiej zapadają w pamięć. Dzięki nim odnalezienie się na głównej stronie portalu staje się jeszcze łatwiejsze!

W minionych latach Nocowanie.pl kilkukrotnie zmieniało swój wygląd. Przedstawiamy je poniżej.


Następny artykuł Nowa odsłona Nocowanie.pl!...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej