Nowi Ludzie By Się Przydali Stand-up w Sopocie

 • Miejscowość:

  Sopot
 • Miejsce imprezy:

  Młody Byron - kawiarnia artystyczna
 • Data imprezy:

  10 październik 2019
  godz: 20:00
 • Koszt:

  od 20 zł
 • Kup bilet

Co Wam powiem. W stand-upie jak na OIOMie po ustawce - same opatrzone twarze. Jak to podsumował jeden z najwybitniejszych polskich komików: "Nowi ludzie by się przydali".

Oto oni, przyszłe gwiazdy, młodzi, głodni, krążący wokół jak wilki wokół zaśnieżonych wiosek. Jeśli szukacie komedii nieskażonej heheszkowaniem na miarę spoconych memów sprzed 5 lat, jeśli stand-up o tym że panienki mają dużo rzeczy w torebkach to już nie dla Was, jeśli w końcu chcecie zobaczyć kogoś nowego mówiącego o nowym, to nie wahajcie się nawet na sekundę.


Wystąpią:
Szymon Jaworski - znany jako "Czarna Mamba", rodem z Sieradza, chwali się znajomością z panią, która powiedziała "marihuanen" w telewizji. Odważnie wszedł do komediowej gry ze swoim solowym projektem "Beton Komedii" (współfinansowanym z Ministerstwa Bud-o-wnictwa), a jego neurotyczna maniera jest absolutnie nie do podrobienia.

Dalia Hnedi - osiadła w Łodzi, rodem z Podębic, miejscowości tak uprzejmej, że sama ustawia się w hierarchi pod Dębicami. Wnosi na scenę niepowtarzalny styl, wielowątkową narrację i figurkę lokaja z porcelany, w sumie nie wiem dlaczego. Uważajcie na nią - będzie kimś. Pewnie podpalaczem.

Kuba Łaszkiewicz - okręt flagowy Słupska, cieszy się odrobinę dłuższym stażem od reszty ekipy, ale w sumie on cieszy się z wszystkiego, bo pozytywny z niego gość. Zręcznie niczym trzmiel skacze sobie z tematu na temat, kąśliwy jak mały biskwit i celny jak szwajcarski łucznik strzelający do jabłek.

Całość poprowadzi Bartosz Zalewski, który pisze te opisy, więc nie będzie strzępić ryja na swoją chwałę.

KupBilecik.pl

 

Noclegi w Sopocie

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Sopocie

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Młody Byron - kawiarnia artystyczna
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Młody Byron - kawiarnia artystyczna
Miejscowość:
Gdańsk
(ok. 11km od Sopotu)
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny Parlament

Zobacz również