Oceniaj hotele i pensjonaty z Nocowanie.pl

Nocowanie.pl – wiodący serwis noclegowy w Polsce – spełniając oczekiwania użytkowników, wdrożył właśnie system oceny obiektów. Od teraz internauci będą mieli możliwość przyznania oceny oraz napisania opinii o wybranym obiekcie, a także polecenia go konkretnej grupie osób.

W zasobach Nocowanie.pl znajduje się w tej chwili ponad 12 tys. obiektów noclegowych z Polski i Europy. Chcąc ułatwić internautom wyszukiwanie najlepszych ofert, wprowadzono system ocen. Oceny przyznawane są w skali od 1 do 5, wg kryteriów takich jak lokalizacja, pokoje, wyżywienie, obsługa czy zgodność z ofertą zamieszczoną w internecie. Warto zwrócić uwagę, że oprócz samego przyznania oceny, można wskazać, komu szczególnie polecany jest obiekt. Za sprawą takiego profilowania zdecydowanie łatwiej wybrać odpowiednie miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, par, singli, osób starszych, czy podróżujących ze zwierzętami i uniknąć rozczarowania.

Nowa funkcjonalność to przede wszystkim krok w stronę użytkowników, ale także dodatkowa motywacja dla właścicieli pensjonatów, hoteli czy kwater – mówi Kamil Ruciński z Nocowanie.pl – Turysta dzięki tej funkcji uzyska uśrednioną ocenę obiektu, a jego właściciel, któremu naturalnie powinno zależeć na jak najlepszej ocenie, będzie mobilizowany do podnoszenia jakości swoich usług – dodaje.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również