Operetka „Księżniczka czardasza” w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

Operetka „Księżniczka czardasza” w RCK Pogranicza w Krośnie

Arte Creatura Teatr Muzyczny serdecznie zaprasza na operetkę "Księżniczka czardasza".

Zapraszamy na spektakl Operetkowy "Księżniczka czardasza" 22 maja 2020r godz. 18.00 w sali RCKP w Krośnie. Arte Creatura Teatr Muzyczny zaprasza na operetkę "Księżniczka czardasza".


E. Kalmana. Księżniczka czardasza to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych operetek napisana przez najwybitniejszych librecistów wiedeńskich. Operetka przepełniona jest największymi hitami łączącymi czar wiedeńskich salonów i węgierskich rytmów. Do najsłynniejszych przebojów należą: Choć na  świecie dziewcząt mnóstwo, Artystki, artystki, artystki z variete, W rytm walczyka serce śpiewa - kochaj mnie.

Na scenie wystąpią wspaniali soliści międzynarodowych scen operowych z towarzyszeniem znakomitej Orkiestry Teatru Muzycznego Arte Creatura. Wprawiają w zachwyt, urzekają wspaniałymi głosami, wzruszają i bawią do łez, olśniewają kunsztem i wirtuozerią. Na scenie zobaczymy laureatów międzynarodowych konkursów wokalnych i prawdziwych wirtuozów swoich instrumentów występujących u boku znakomitych dyrygentów. Każdy spektakl kończy się owacjami na stojąco i na długo zapada w pamięć widzów. Księżniczka Czardasza E.Kalmana operetka w III aktach.Ten spektakl trzeba zobaczyć na żywo, tego jeszcze nie było.

 

KupBilecik.pl


Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Krośnie

Miejscowość:
Krosno
Miejsce imprezy:
Regionalne Centrum Kultury
Miejscowość:
Krosno
Miejsce imprezy:
Klub k15

Zobacz również