Pomagaj z Nocowanie.pl - podsumowanie zakończonej akcji

Pomagaj z Nocowanie.pl - podsumowanie zakończonej akcji

Akcja Pomagaj z Nocowanie.pl, mająca na celu wsparcie służby zdrowia, walczącej z epidemią COVID-19 dobiegła końca. Dziękujemy za tak liczną pomoc i wsparcie, które w pełni zostanie przekazane na wsparcie polskich szpitali.

W obecnym tak trudnym dla wszystkich czasie liczy się dosłownie każda najmniejsza pomoc, nie tylko finansowa. Dzięki Waszemu wsparciu i wielkiemu sercu, udało się nam zebrać łącznie 1767 złotych. 


Wspomniana wyżej kwota w całości zostanie przekazana na pomoc pracownikom polskiej służby zdrowia - jest to przede wszystkim niezbędne wyposażenie oddziałów i placówek medycznych, zaangażowanych do walki z pandemią.


Więcej szczegółów o zakończonej akcji znajdziesz tutaj: siepomaga.pl/pomagajznocowaniepl


Warto również podkreślić, że każdy z darczyńców, który wpłacił min. 50 zł otrzymał od nas kod zniżkowy na nocleg w wysokości 25 zł do wykorzystania w portalu Nocowanie.pl (rabat obowiązuje wyłącznie w przypadku obiektów noclegowych oznaczonych ikonką Bezpieczna transakcja z Nocowanie.pl).


Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy! Pokazujecie w ten sposób, że nie pozostajecie obojętni na trudną sytuację, związaną z pandemią. Jesteście naszymi bohaterami!


Następny artykuł Weekend czerwcowy 2020 LAST...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej