Przejęcie udziałów Nocowanie.pl przez Grupę Wirtualna Polska

Grupa Wirtualna Polska  w dniu 7 czerwca 2016 r. przejęła 75% udziałów nocowanie.pl. To już kolejna inwestycja Grupy WP w branżę turystyczną, ponieważ w grudniu 2015 r. dokonała zakupu spółki Enovatis posiadającej w swoim portfolio serwisy takie jak Wakacje.pl, Easygo.pl i Wypoczynek.pl.

Nocowanie.pl – lider wśród polskich portali noclegowych oferujących obiekty na terenie kraju oraz Wakacje.pl - wybierane przez polskich turystów szukających noclegów za granicą to dla Grupy WP  połączenie komplementarnych względem siebie segmentów e-commerce'u turystycznego. Grupa  posiadając serwis nocowanie.pl i wakacje.pl chce tym samym dotrzeć do szerszej grupy klientów rynku turystycznego posiadając serwisy turystyczne zaspokajające odmienne potrzeby konsumentów.

Spółka Nocowanie.pl dzięki współpracy z Grupą WP zyska szansę na wymianę doświadczeń, ale także na zwiększenie liczby użytkowników portalu.

Dzięki współpracy z Grupą Wirtualna Polska będziemy mogli dotrzeć do dużo szerszego grona użytkowników i zaproponować usługi na jeszcze wyższym poziomie. Znaczenie ma również możliwość współpracy z innymi serwisami e-commerce’owymi GWP, co pozwoli zarówno na wymianę know-how, jak i rozszerzenie oferty o nowe, wspólnie stworzone produkty
– mówi Kamil Ruciński, Prezes Nocowanie.pl.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również