Vár-Lak Nyaraló Sukoró





Parking
BezpłatnyBasen
Plac zabaw
Grill
WiFi
Opis obiektu
Vár-Lak Nyaraló Sukoró to całoroczny dom wakacyjny z ogrodem, położony w miejscowości Sukoró w regionie Jeziora Velence.
Obiekt oferuje na wyłączność dom wakacyjny przeznaczony dla 6 osób. Do dyspozycji gości jest balkon lub taras. Wewnątrz znajduje się telewizor z odtwarzaczem CD/DVD, a także praktyczne wyposażenie, takie jak pralka, suszarka do włosów, kuchenka mikrofalowa, lodówka i czajnik elektryczny.
Na terenie posesji przygotowano ogród z altaną oraz słoneczny taras, które zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu.
Dla gości ceniących aktywny wypoczynek przygotowano szereg udogodnień. Na miejscu dostępny jest odkryty basen, plac zabaw dla dzieci oraz boiska do siatkówki, w tym siatkówki plażowej, i piłki nożnej. Można również skorzystać ze stołu do tenisa stołowego. Okolica sprzyja uprawianiu turystyki pieszej, wędkowaniu oraz jeździe konnej.
Obiekt zapewnia warunki do samodzielnego przygotowywania posiłków. Do dyspozycji gości jest wyznaczone miejsce na grilla, możliwość gotowania w kociołku na świeżym powietrzu oraz dostęp do kominka wewnątrz domu.
Goście w swoich opiniach szczególnie wysoko oceniają czystość obiektu oraz profesjonalizm i życzliwość personelu.
Dom zlokalizowany jest przy ulicy Körmös utca w Sukoró. W pobliżu znajdują się lokalne atrakcje, takie jak formacje skalne Kamienie Sukoró oraz zabytkowy Kościół św. Ignacego Loyoli, oba oddalone o około 1,8 km. Obiekt jest również dogodną bazą wypadową dla uczestników festiwalu EFOTT, którego teren znajduje się w odległości 1,2 km.
Na terenie obiektu zapewniono bezpłatny parking dla zmotoryzowanych gości oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Personel posługuje się językiem angielskim, rosyjskim i francuskim, co ułatwia komunikację.

Kasia - opiekun oferty
Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie
W razie pytań skontaktuj się ze mną
Lokalizacja
Opinie gości
Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli
Minden elavult regi,dohos,poros,koszos Mi 3ejszakat voltunk 255.000ftert ami vicc kategoria egy 30eves dizajnu,hetvegi hazban A kapu nem csukodik,a kert elhanyagolt,a napernyok szakadtak,torottek,a kerti kiulo nincs fixalva balesetveszelyes,a haz osdi,dohos,minden regi,a suto nem mukodik,ablakokat nem lehet bukora nyitni mert rosszak…es sorolhatnam!!
Sajnos az idő nem volt hozzánk kegyes, szinte mindennap esett, vagy hideg volt, így nem tudtuk kiélvezni a medence adta lehetőségeket.
Oferty noclegów
Udogodnienia
Co nas wyróżnia:
Wyżywienie
- Dostępny kominek
- Możliwość skorzystania z grilla
- Możliwość gotowania w kociołku
Wellness, relaks
- Słoneczny taras
- Basen
- Baseny
- Basen odkryty
Usługi
- Ogrzewanie
- Odtwarzacz CD/DVD w pokoju
- Balkon/taras
- Filmy
- Suszarka do włosów
- Lodówka
- Dostęp do Internetu w pokoju
- Telewizor (CRT) w pokoju
- Kuchenka mikrofalowa
- Pralka
- Czajnik elektryczny
- Wentylator
usługi dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
Wypoczynek, rekreacja
- Siatkówka
- Pływalnia
- Siatkówka Plażowa
- Tenis stołowy
- Turystyczne możliwości
- Futbol
- Wycieczka statkiem
- Łowienie ryb
- Narty wodne
- Jazda konna
- Wynajem rowerów wodnych
Charakterystyka miejsca
- WiFi w przestrzeniach wspólnych
- Własny parking
- Ogród
- Altanka
- WIFI
Ważne informacje
Popularne noclegi w okolicy Sukoró
Popularne domy wakacyjne w okolicy Sukoró
Kategorie noclegowe Sukoró
Noclegi z udogodnieniami Sukoró
Pozostałe opcje noclegów
Potrzebujesz pomocy?
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Jestem Gospodarzem
Wypełnij formularz kontaktowy