Rusza kampania telewizyjna Nocowanie.pl

Ruszyła letnia kampania reklamowa portalu Nocowanie.pl. Motywem przewodnim są letnie scenerie polskich miejscowości. Kreacja nawiązuje do ubiegłorocznej kampanii. Pojawiają się w niej najpopularniejsze kurorty w Polsce, zarówno w górach, jak też nad morzem.

W pierwszym kadrze widzom ukazuje się „pocztówka” z ruchomymi filmami z najciekawszych miejscowości turystycznych. Następnie pojawia się ręka, która klika w wybrany przez siebie film, symbolizujący miejsce wakacji. Widok powiększa się, ukazując video w pełni. Proces nawiązuje do sposobu, w jaki turysta rezerwuje nocleg  na portalu Nocowanie.pl. Video towarzyszy komunikat Sponsorem programu jest właściciel portalu Nocowanie.pl. Nocowanie.pl miejsca noclegowe w Polsce.

 

Spoty reklamowe emitowane są w telewizji TVN, między innymi na kanałach TVN Style, TTV i HGTV, portal obecny będzie również na antenie Polsatu. Kampania rozpoczęła się w kwietniu, będzie to dłuższa obecność marki na antenie telewizyjnej.

 

Nocowanie.pl to lider wśród polskich portali noclegowych oferujących obiekty na terenie kraju. Korzysta z niego ponad 3 miliony turystów miesięcznie, jednak wciąż wiele osób nie wie, jak znaleźć sprawdzony nocleg, atrakcje w pobliżu, czy najciekawsze wydarzenia w okolicy. Chcemy pokazać, że Nocowanie.pl jest portalem, w którym bezpiecznie można zarezerwować noclegi w całej Polsce.

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również