Sosnowiec Stan-up: Olka Szczęśniak i Wojtek Pięta

 • Miejscowość:

  Sosnowiec
 • Miejsce imprezy:

  Remedium
 • Data imprezy:

  21 września 2019
  godz: 17:00
 • Koszt:

  od 25 zł
 • Kup bilet

Po raz pierwszy w Sosnowcu nie jako prowadząca a gwiazda wieczoru- ze swoim pełnym programem „Zespół HAJSpergera” wystąpi Olka Szczęśniak. Wraz z nią pojawi się znakomity Wojtek Pięta, również z pełnym materiałem.

To o czym Olka będzie nawijać? O naszej wspaniałej służbie zdrowia, sama medycyna jest mega ciekawym tematem. Trochę o rodzinach wielodzietnych i pochodzeniu. O tym, co polepszyłoby klimat w Kościele (temat religii ogólnie, tak uprzedzam wrażliwych). Jaki wpływ na charakter ma dzieciństwo? Czemu kobiece strajki nie są skuteczne? Co z tymi stereotypami? Nie mogło zabraknąć też miejsca na wątek o częstochowskiej policji i sąsiedzkich waśniach. Klasycznie na koniec warto dodać coś o seksie, bo to bardzo ruchliwy temat.

Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała m.in. w TVP u Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jej poprzedni program można obejrzeć na Netflixie.

 

Wojtek Pięta wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Regularnie jeździ z Abelardem Gizą występując jako jego support. Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie YouTube oraz improwizator sceniczny.

21.09.19
17:00-19:00
Otwarcie drzwi: 16:00

* Występ dla osób powyżej 18 roku życia.
* Nagrywanie występu w formie audio i video nie jest dozwolone.
* Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia bez obowiązku zwrotu pieniędzy za nabyte bilety.

 

KupBilecik.pl

 

 

Zobacz inne wydarzenia w Sosnowcu

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Sosnowcu

Miejscowość:
Sosnowiec
Miejsce imprezy:
Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA
Miejscowość:
Sosnowiec
Miejsce imprezy:
Remedium

Zobacz również