Spektakl: Imię w Koszalinie

14 października w Koszalinie zostanie wystawiony spektakl Imię. Aktorzy na scenie pojawią się dwukrotnie o 17:00 oraz 19:00. Zapraszamy!

W domu Pierra (Szymon Bobrowski) i Elisabeth (Małgorzata Foremniak) panuje wesoła rodzinna atmosfera. Ich urządzony ze smakiem paryski apartament to miejsce akcji "Imienia".  Wieczorem gospodyni zaserwuje wyśmienite potrawy kuchni marokańskiej, pan domu zaimponuje gościom powiększonym o kolejne tomy księgozbiorem. Zdecydowanie zapowiada się udana kolacja. Pierre i Vincent (Wojciech Malajkat), brat Elisabeth poprzekomarzają się trochę jak zwykle. Puzonista Claude (Mateusz Banasiuk) oddany przyjaciel rodziny pochwali smaczne dania. Napiją się wybornego wina i pożartują. Anna (Dorota Krempa) jest w ciąży, więc to zrozumiałe, że trochę się spóźni.

Tak, do pewnego momentu będzie jak zawsze. Niestety, tym razem padnie to pytanie - "Czy macie już jakiś pomysł na imię?"

Dobrze napisane, dowcipne dialogi, zaskakujące sekrety rodzinne bohaterów to komediowe atuty "Imienia" porównywanego często do "Boga mordu" (filmowa "Rzeź" Romana Polańskiego). Film, który powstał na podstawie tej sztuki otrzymał w 2013 roku trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany) oraz dwa Cezary.

Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz

Scenografia: Wojciech Stefaniak

obsada: Małgorzata Foremniak, Dorota Krempa, Szymon Bobrowski, Mateusz Banasiuk, Wojciech Malajkat

Produkcja Tito Productions K.Fukacz-Cebula D.Słonina

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

 

Bilety w cenie 90 zł

 

Zapraszamy na spektakl oraz polecamy pozostałe imprezy w mieście.

Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Koszalinie

Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Teatr Muza Variete
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Teatr Muza Variete

Zobacz również