Stand-up w Sycowie: Paweł Reszela, Bartosz Gajda, Wojciech Leśniowski

 • Miejscowość:

  Syców
 • Miejsce imprezy:

  Gapa Pub Restauracja
 • Data imprezy:

  19 kwiecień 2019
  godz: 19:00
 • Koszt:

  25 zł
 • Kup bilet

Stand-up - forma komedii która gra w otwarte karty, na widno porusza to o czym ludzie boją się mówić. Może być wulgarny ale nie musi, szokuje, śmieszy, dziwi, bawi, zaskakuje, bawi! Nic dodać nic ująć. Jazda bez trzymanki!

W skład grupy występującej wchodzą:

 

50 Twarzy Gajdy czyli Bartosz Gajda, były członek Kabaretu Łowcy.B, dojrzały komik z bardzo abstrakcyjnym poczuciem humoru. Trafne puenty, zabawne spostrzeżenia, prześmieszne anegdoty... cały on. Wystarczy być na występie, resztą zajmuje się on- a dobry z niego opiekun widza :)

 

Paweł Reszela - Stand-Up Comedy - Jeden z pierwszych standup'erów w naszym kraju, nie  licząc Tadeusza Drozdy. Uczestnik pierwszej edycji programu "Zabij mnie śmiechem" emitowanego w telewizji Polsat. Osoba o urodzie awangardowej, chamski, ale piekielnie śmieszny.

 

Wojciech Leśniowski - Członek Zielonogórskiego Klubu Komedii, wulkan energii, którą zaraża innych. Dzięki tej osobie widzowie zapominają o codzienności i w pełni oddają się zabawie. Lubi to co robi, a robi to co lubią inni np. Taki Krzysiek z Kwidzyna.

 

18+

 

Zobacz również noclegi w Sycowie

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia Ostrzeszów

Miejscowość:
Ostrzeszów
(ok. 20km od Sycowa)
Miejsce imprezy:
Ostrzeszowskie Centrum Kultury

Zobacz również