Stand-up Winners Kwidzyn // Nowaczyk & Bednarowicz //

 • Miejscowość:

  Kwidzyn
 • Miejsce imprezy:

  Winners Sport Bar
 • Data imprezy:

  21 czerwiec 2019
  godz: 20:00
 • Koszt:

  25 zł
 • Kup bilet

Hej Kwidzyn!!! Winners Sports Bar Kwidzyn i ja, tzn Marcin Falkiewicz Mc Fala, zapraszamy na kolejny wieczór komediowy. Tym razem wystąpi dla Was Tomek Nowaczyk, a przed jego występem rozgrzeje Was Michał Bednarowicz. Zapraszamy!

bilety:
25 zł przedsprzedaż on-line i w klubie
30 zł w dniu imprezy


Michał Bednarowicz - artysta duszą, Obelix ciałem, kontynuuje tradycję utalentowanych Michałów wśród poznańskich komików. Uczestnik warsztatów stand up, reprezentant samego siebie, wielokrotny zdobywca niewymuszonych braw. Do pierwszego występu zmusiła go żona aby mieć więcej wieczorów dla siebie. Inspiruje go czarny humor którego szuka w swoich puentach i ku przestrodze, bardzo często znajduje.

Tomek Nowaczyk to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że "napierdziela jak karabin". Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowiada w swoim najnowszym materiale "Samotność długodystansowca". Ale nie tylko o bieganiu Tomek mówi, bo porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza. Zróbcie wszystko, żeby Tomek nie był samotny podczas występu, bo "Samotność długodystansowca" to program, który zdecydowanie trzeba obejrzeć!


* wydarzenie dla widzów pełnoletnich
* zakaz nagrywania występów komików

 

Bilety już od 25 zł.

 

Noclegi w Kwidzyniu: https://www.nocowanie.pl/noclegi/kwidzyn/

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Kwidzynie

Miejscowość:
Kwidzyn
Miejsce imprezy:
Kwidzyńskie Centrum Kultury
Miejscowość:
Kwidzyn
Miejsce imprezy:
Kwidzyńskie Centrum Kultury
Miejscowość:
Kwidzyn
Miejsce imprezy:
Hala Widowiskowo Sportowa

Zobacz również