Aktualności kabarety poznań

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program  Kabaretu Moralnego Niepokoju , twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
PARANIENORMALNI - "Z HUMOREM TRZEBA ŻYĆ" Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem!
Kabaret Zachodni to czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzednim wieku.
"Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka.
Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu.
Kabaret Paranienormalni - zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour.
Marcin Daniec to artysta, który fenomenalnie potrafi wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy.
Marcin Daniec to artysta, który fenomenalnie potrafi wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy.