Aktualności wydarzenia nowy sącz

OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata operetki i musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
Tymon Tymański od najmłodszych lat związany był z muzyką. Około 12 roku życia założył swój pierwszy zespół The Howling Dogs.
Sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta.
Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika „Seks dla opornych” ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność.
To znakomita, wartka komedia o dążeniu do szczęścia, miłości w różnych jej odsłonach oraz naszych codziennych śmiesznostkach i słabostkach.
„Historie łóżkowe” to jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której przedstawia on zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczka gdzieś...
Przyjeżdża do Was wielki człowiek - Damian "Viking" Usewicz. Doceńcie, bo swoje żarty wiezie aż ze Szczecina!
Stand-up No Limits oraz Fabryka Klub Muzyczny zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpi dla Was Paweł Chałupka.
Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów.
Muzyka zespołu Mob to muzyka chwili, nie mająca założeń ani barier stylistycznych. Zaczyna się od fundamentu w postaci melodii i zarysu harmonii, a potem następuje nieograniczona wolność twórcza, muzyczna burza mózgów.
„Żywot Mariana” to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka.
Jacek występuje z dwójką nietuzinkowych i charyzmatycznych muzyków: Daria Pacuda (skrzypce) oraz Janusz Bińkowski (klawisze, gitara, instr. perkusyjne).
Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie.
KABARET HRABI - WADY I WASZKI Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest.
Stand-up No Limits oraz Fabryka Klub Muzyczny zapraszają na kolejny występ w nowym sezonie!
Wracamy po wakacyjnej przerwie! Pierwszym gościem tegorocznej edycji Stand-upu w Prowincjonalnej będzie Tomek Nowaczyk ze swoim programem  "Samotność Długodystansowca" .
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.
Bajzel (Piotr Piasecki) to chodząca machina muzyczna. Sam pisze teksty, komponuje muzykę oraz śpiewa.