Aktualności wydarzenia wroclaw

Głównym bohaterem spektaklu „Tymczasem” jest miejsce, w którym jednocześnie toczy się akcja. Wszystko zaimprowizowane na oczach publiczności! Po spektaklu zapraszamy na Jazz Jam Session.
Zapraszamy miłośników twórczości Freddiego Mercury'ego oraz grupy Queen 11 lutego do sali Teatralnej Impartu na polską premierę widowiska muzycznego QueenMania .
Po premierze debiutu płytowego „Głodny” , pozytywnym odbiorze i recenzjach, udanej wiosennej trasie koncertowej i lata pełnego festiwali, Sonbird rusza w drugą część trasy GŁODNY TOUR .
Improwizowany spektakl komediowy! Żadnego scenariusza- czysta improwizacja!
Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze. 
8 października zapraszamy na II Edycję Nocy Laboratoriów, podczas której będzie można poznać wrocławski potencjał naukowy. Ideą wydarzenia jest prezentacja ciekawych przestrzeni badawczych, rzeczy, które się w nich dzieją, nowoczesnego sprzętu a także pełnych pasji naukowców, którzy poprzez swoją pracę przyczyniają się do rozwoju polskiej nauki.
30 i 31 lipca zapraszamy na Wrocław Kustom Konwent. To wydarzenie dedykowane miłośnikom motocykli, samochodów i dobrej muzyki. Zapraszamy!