Muzyczny stand-up pt. "Domówka" Soni Bohosiewicz w Polanicy-Zdroju

Muzyczny stand-up pt. "Domówka" Soni Bohosiewicz w Polanicy-Zdroju

Sonia Bohosiewicz zaprasza na Domówkę!

"Domówka" to komedia koncertowa - oto PRL widziany oczami Soni Bohosiewicz, mnóstwo zabawnych anegdot, opowieści o miłości, o kobietach, o mężczyznach, o pierwszych lekcjach życia...  spektakl z czynnym i zdecydowanie aktywnym udziałem publiczności. W trakcie spektaklu Sonia Bohosiewicz piecze ciasto w prodiżu, a publiczność śpiewa razem z nią największe polskie przeboje.

 
Zabawna, pełna anegdot osobista podróż Soni Bohosiewicz do czasów minionej epoki i największych przebojów w historii polskiej piosenki. "Domówka" to połączenie spektaklu, stand-upu, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności. W repertuarze takie hity, jak "Jesteś lekiem na całe zło", "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Małgośka" czy "W moim magicznym domku".

Po ponad pięćdziesięciu zagranych spektaklach możemy powiedzieć śmiało, że publiczność uwielbia "Domówkę" Soni! Jest mnóstwo śmiechu, trochę nostalgii, a do tego czynny udział widzów w spektaklu, mnóstwo żartów, swobodna atmosfera, bezpośredni kontakt z publicznością, pieczenie ciasta i wspólne śpiewanie genialnych polskich szlagierów. Polecamy!

KupBilecik.pl

Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Polanicy-Zdroju

Miejscowość:
Duszniki-Zdrój
(ok. 8km od Polanicy-Zdroju)
Miejsce imprezy:
Dworek Chopina

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej