Wspólnie z Legimi wysyłamy na urlopy z książką idealną na wakacje!

Wspólnie z Legimi wysyłamy na urlopy z książką idealną na wakacje!

Co zrobić, aby urlop w tym roku nie był zależny od pogody? Proste! Zarezerwujcie noclegi przez Nocowanie.pl i odbierzcie kod dostępu do wakacyjnej biblioteki Legimi, z której pobierzecie za darmo książkę w sam raz na przerwę od słońca.

Wakacje z Nocowanie.pl


Jeżeli w tym roku wybieracie się na wakacje z Nocowanie.pl, to pogoda nie będzie miała żadnego wpływu na Wasz odpoczynek! Zadbaliśmy o to, żeby nawet w deszczu każdy mógł robić coś, co lubi i bez straty rodzinnych morale czekać na przejaśnienia! Co prawda nie mamy wpływu na pogodę, ale mamy plan B, podczas którego brzydka pogoda będzie okazją do innych rozrywek!


Mole książkowe na urlopie


Zamiast dodatkowej pary butów w walizce ląduje jeszcze jedna książka, a o idealny urlopie mówicie “do czwartku przeczytałam już trzysta stron”? Zarezerwujcie urlop z Nocowanie.pl i bezpłatnie pobierzcie jedną z książek idealnych na wakacje!


Atrakcje na wyciągnięcie ręki


Jak to wszystko działa? Wystarczy zarezerwować nocleg (zarówno za pomocą rezerwacji natychmiastowych, jak i poprzez opłacenie zaliczki lub zadatku) na portalu Nocowanie.pl i aby pobrać jedną z książek idealnych na wakacje:


  1. Wpisz otrzymany kod promocyjny w formularzu na stronie www.legimi.pl/czytaj-z-nocowanie

  2. Wybierz książkę, a następnie zaloguj się lub zarejestruj w Legimi

  3. Pobierz aplikację mobilną Legimi. Po zalogowaniu się wybrana książka znajdzie się na Twojej wirtualnej półce.

Nie ma co tracić czasu na nałogowe sprawdzanie pogody i koszmary, w których podczas urlopu ulewa goni ulewę! Niech widmo deszczu i urlopowej nudy nie spędza Wam dłużej snu z powiek! Rezerwujecie wakacje i jedźcie czytać… znaczy odpoczywać!Spieszcie się! Akcja trwa do 15 września!


Następny artykuł 5 najlepszych kąpielisk w...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej