Imprezy i koncerty w Krakowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Kwadrat
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Kwadrat
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub GWAREK

Kraków Aktualności

Muzyczny Świat Disneya - niezwykłe widowisko edukacyjno - muzyczne już 12 maja w Krakowie! Serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy 31 marca do klubu muzycznego Zet Pe Te na koncert zespołu SONAR, który zaprezentuje krakowskiej publiczności materiał ze swojej niedawno wydanej płyty pt. „Pętle”.
Zapraszamy na dwa koncerty Trio Mandili w Polsce! Gruzińskie trio przyjedzie do naszego kraju promować swój najnowszy album „With Love”. Na koncerty wyjątkowego Trio Mandili zapraszamy 13 maja do krakowskiego Kwadratu oraz dzień później (14 maja) do warszawskiego Palladium!
2 kwietnia w klubie Alchemia gramy z zespołem Meek, Oh Why? koncert będący częścią trasy promującej opowieść z EP "Rękopisy nie płoną" wydanej w tym roku pod szyldem Asfalt Records. Serdecznie zapraszamy!
„Obrazki z wystawy” piaskiem malowane: Sinfonietka na Wielkanocnym Festiwalu Ludwiga van Beethovena Sinfonietta Cracovia przygotowała nie lada gratkę dla najmłodszych krakowskich słuchaczy: już 28 marca cykl „Sinfonietka” powróci na deski Filharmonii im. K. Szymanowskiego w formie niezwykłego, multimedialnego widowiska — i pod auspicjami jednego z najbardziej prestiżowych polskich festiwali muzyki klasycznej.
W 2017 roku Mike + The Mechanics obchodzą 32-lecie na rynku muzycznym. Zagrają w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy album LET ME FLY, którego premiera zaplanowana jest na 7 kwietnia. Na koncert do Krakowa zapraszamy 3 września 2017 roku!
22 kwietnia o godz. 20:00 w Klubie Zaścianek w Krakowie wystąpi Ted Nemeth. Już dziś serdecznie zapraszamy na koncert!
Światowej sławy zespoł „Bieriozka” wystąpi 5 listopada o godz. 19:00 w ICE Kraków Congress Centre. Ten wieczór zostanie w Waszej pamięci na zawsze! Serdecznie zapraszamy!
Centrum Kongresowe ICE Kraków ponownie stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków finansowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Trzecia edycja odbędzie się w dniach 24-25 marca 2017r. Gośćmi będą światowej sławy prelegenci oraz najważniejsi przedstawiciele branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego!
Zapraszamy na dwa koncerty Danko Jones! Twórcy mega hitu „First Date” nareszcie pojawią się w naszym kraju na klubowych imprezach. Hard rock’owa petarda dowodzona przez charyzmatycznego Danko z pewnością porwie polską publikę dzięki dawce energetycznych i skocznych gitarowych riffów. Niezapomniane show gwarantowane! Koncerty odbędą się: 23 marca w warszawskiej Proximie oraz dzień później 24 marca w krakowskim Kwadracie