Imprezy i koncerty w Krakowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Piękny Pies
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Filharmonia im. Karola Szymanowskiego
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Zet Pe Te
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Hush Live

Kraków Aktualności

Filharmonia Futura zaprasza na  multimedialne widowisko „Symphonica 2 Made in Poland”. POLSKI PUNK LAT 80’ POWRACA!! Muzyka kultowych, undergroundowych, rockowych, metalowych i punkowych polskich zespołów. Zapraszamy 23 kwietnia do Krakowa!
Koncert Rock Poezji w Rzeszowie odbędzie się 17 czerwca w Krakowie. Serdecznie zapraszamy!
8 kwietnia o godz. 18:00 w Centrum Sztuki Współczesnej w Krakowie wystąpi zespół Metus. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Na jednej scenie folk pagan metal z Polski i Litwy! 30 kwietnia w Krakowie wsytąpią Percival Schuttenbach, Helroth, Ukanose. Zapraszamy!
Lipali wystąpi 1 kwietnia o godz. 19:00 w klubie Zaścianek w Krakowie. Zapraszamy!
Gwiazda serialu Violetta , Martina Stoessel , odwiedzi Polskę podczas swojej europejskiej trasy wiosną 2017 roku. 3 kwietnia zapraszamy do Krakowa!
Legendarna i w niektórych kręgach kultowa formacja thrash metalowa Flotsam And Jetsam przyjedzie do Polski na jeden koncert. Amerykańscy thrashowcy zagrają 6 kwietnia w krakowskim Zaścianku. U boku Flotsam And Jetsam zobaczymy niemieckich thrash-deathowców z Dew-Scented i holenderski Izegrim.
Szyderap 2: WSRH i BDF w Krakowie! Pierwszy koncert w Polsce z materiałem z nadchodzącej płyty WSRH! Zapraszamy już 21 kwietnia!
20 maja w krakowskim Zaścianku wystąpi szwedzki Forndom. Zapraszamy na jedyny w Polsce koncert!
Polska Symfonia Rozrywkowa z udziałem RYSZARDA RYNKOWSKIEGO. Widowisko muzyczne „Polska Symfonia Rozrywkowa” jest muzyczną ilustracją wyjątkowej i bogatej historii muzyki w Polsce. Na koncert do Krakowa zapraszamy 12 maja!