Imprezy i koncerty w Krakowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Kwadrat
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Tauron Arena Kraków
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Tauron Arena Kraków
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Teatr Nowy

Kraków Aktualności

Już po raz czternasty Muzeum Archeologiczne w Krakowie zaprasza na Krakowski Piknik Archeologiczny pt. „Co Wisła widziała”! Podczas wydarzenia nie zabraknie m.in. grup rekonstrukcyjnych w strojach z różnych epok, prezentujących scenki z pradziejów. Będzie można również podglądnąć pracę dawnych, zapomnianych rzemieślników. Do zabawy w szczególności zapraszamy najmłodszych. Dla nich przygotowana zostanie Akademia Młodego Archeologa. To wyjątkowa szkoła dla miłośników archeologii. Pod okiem nauczycieli - specjalistów dzieci zdobywać będą umiejętności potrzebne w wykonywaniu tego zawodu. Najmłodsi będą mogli też wziąć udział w konkursach z nagrodami.Dwudniową zabawę wzbogaci nastrojowa muzyka. Zapraszamy w dniach 27 - 28 maja od 11:00 do 18:00.
Serdecznie zapraszamy na Open Mike – rodzaj muzycznego „Hyde Parku”, wieczór koncertowy otwarty dla wszystkich muzykujących, zatem okazja do publicznego zaprezentowania swojej twórczości. Już w środę 31 maja o godz. 18:00.
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór z piosenkami Louisa Armstronga 1 czerwca 2017 r., o godz. 20:00 w Piwnicy pod Baranami w Krakowie, Rynek Główny 27.
  Po serii wyprzedanych koncertów, Good Taste Production zaprasza na kolejny koncert Ani Dąbrowskiej w ramach trasy promującej płytę „Dla naiwnych marzycieli“. Artystka wystąpi w ICE Kraków już 18 czerwca!
Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Twarze krakowskiego jazzu, który organizowany jest wraz z Radiem Kraków dzięki wsparciu Związku Artystów Wykonawców STOART. W ostatnią niedzielę maja o godz. 20. wysłuchamy trio uznanego kontrabasisty Adama „Szabasa” Kowalewskiego, który wystąpi wraz z muzykami młodego pokolenia jazzu - Jakubem Mizerackim na gitarze i Patrykiem Doboszem na perkusji.
Psychiczny naddatek wytworzony z indywidualnych katastrof staje się źródłem podniecenia… spektakl performatywny Prince’a Negatifa. Już w najbliższy piątek i sobotę 26 i 27 maja 2017r. o godz. 19:15 w krakowskim Teatrze Nowym Proxima odbędzie sie spektakl performatywny Prince’a Negatifa: CRASH. Kolekcja zderzeń.
W czwartek 25 maja 2017 zapraszamy do klubu St John na ul. Św Jana 1 na niezwykły koncert pianistyczny.
W najbliższą sobotę w St. John Club odbędzie się koncert niesamowitej Ani Dudek. Zapraszamy – wstęp na imprezę jest wolny.
Cross Over Cracow 6 już 29 czerwca w Krakowie. Sprawdź, kto wystąpi!
Rockowy i żywiołowy Budyń Julka Tuwima, czyli Jacek „Budyń” Szymkiewicz, Czesław Mozil, Joanna Zawłocka, Wojtek Sobura i Piotr „Bajzel” Piasecki uświetnią Galę Nagrody im. Ferdynanda Wspaniałego w Krakowie. Zapraszamy 11 czerwca do Krakowa!