Imprezy i koncerty w Szczyrku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Szczyrku

Miejscowość:
Żywiec
(ok. 15km od Szczyrku)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr pod Grojcem
Miejscowość:
Wisła
(ok. 11km od Szczyrku)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr im. Stanisława Hadyny
Miejscowość:
Żywiec
(ok. 15km od Szczyrku)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr pod Grojcem
Miejscowość:
Wisła
(ok. 11km od Szczyrku)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr im. Stanisława Hadyny

Szczyrk Aktualności

29 grudnia o godz. 18:00 Szczyrkowskie Centrum Kultury odwiedzi podróznik Dariusz Dziewulski. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Hotel Alpin w Szczyrku zaprasza na imprezę z okazji nadejścia Nowego 2017 Roku. Zabawa została zaplanowana na 31 grudnia, na godzinę 20:00. Potrwa ona do białego rana.
Górski Ośrodek Wypoczynkowy w Szczyrku zaprasza na wspólne świętowanie Nowego 2017 Roku. 31 grudnia zostanie zorganizowany Bal Sylwestrowy. Organizatorzy przewidzieli prawdziwie szampańską zabawę z udziałem DJ-a, a także pożegnanie Starego Roku przy ognisku i lampce szampana.
Centrum Natury Beskid w Szczyrku zaprasza wszystkich do współnego powitania zbliżającego się wielkimi krokami Nowego 2017 Roku. Impreza rozpoczyna się o godzinie 20:00 i potrwa do białego rana.
10 i 11 lutego rusza SnowFest Festival 2017!   Na Skoczni Skalite w Szczyrku zmierzą się reprezentacje snowboardzistów i freeskierów, aby walczyć w pierwszych drużynowych mistrzostwach Europy Air Strike.    
Zapraszamy do udziału w Zamieci - czyli pierwszego w Polsce 24-godzinnego Górskiego Ultramaratonu Zimowego, rozgrywanego na Skrzycznem w Szczyrku. Imprezę zaplanowano na 28 i 29 stycznia. Organizatorzy dopuszczają udział zawodników indywidualnych oraz w zespołach dwuosobowych w konfiguracjach: KK, MM, MIX.
Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku zaprasza na 6. Otwarte Mistrzostwa Szczyrku w Piłce Siatkowej, które odbędą się 20 listopada, o godzinie 9:00, w hali ośrodka.
Zapraszamy do udziału w Szatańskiej Pętli, czyli ekstremalnym biegu górskim na dystansie 6 km. Zawody odbędą się 12 listopada, a miejscem startu i mety jest Szczyrk - Czyrna. Zawodnicy maja przed sobą trasę, gdzie na dystansie 3 kilometrów trzeba wspinać się w górę około 600 metrów w pionie, po czym spadać na zbiegu kolejne 600 metrów. Zadanie to wymaga nie tylko doskonałej wytrzymałości, ale i odwagi przy zbieganiu na dół.
Planujecie wypoczynek w Szczyrku? Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem obiektów noclegowych. Sprawdźcie gdzie według turystów wypoczywa się najlepiej.