Imprezy i koncerty we Władysławowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Władysławowo
Miejsce imprezy:
start: za rzutniami COS OPO Cetniewo

Imprezy w okolicy Władysławowa

Miejscowość:
Puck
(ok. 9km od Władysławowa)
Miejsce imprezy:
Brak informacji
Miejscowość:
Karwia
(ok. 12km od Władysławowa)
Miejsce imprezy:
Plaża w Karwi

Władysławowo Aktualności

Zapraszamy na kolejną odsłonę Biegu Północy „Na wspak” na dystansie 16 kilometrów, który odbędzie się 4 czerwca, o godzinie 11:00. Miejscem startu i mety jest OPO „Cetniewo” przy Al. Żeromskiego 52 we Władysławowie. 
Zapraszamy do Władysławowa na II Bieg Jedności Kaszubów, który odbędzie się 18 marca, w godzinach od 11:40 do 14:30. Miejscem startu i mety jest Urząd Miasta. 
Stowarzyszenie Kultury i Sztuki „Da Capo al Fine” i Urząd Miejski we Władysławowie serdecznie zapraszają na przedtawienie teatralne pt. „Nad dachami Paryża”. Program artystyczny zorganizowany zostanie w ramach cyklu Cztery Pory Roku, w dniach 4-5 luty, o godzinie 17:00.
Zapraszamy na I Zaślubinowy Turniej Tenisa Stołowego, a jednocześnie na drugą imprezę w ramach Ligi Sportowej Gminy Władysławowo.
Władysławowo zaprasza na koncert zespołu Vierna, który wystąpi w towarzystwie The Cassino. Występ zaplanowany został na 17 lutego, na godzinę 19:30, w Pubie Hanka.
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku serdecznie zaprasza na III Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo-Puck, którego głównym celem jest uczczenie 97. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem. Impreza odbędzie się 12 lutego, o godzinie 12:00.
Stowarzyszenie Przyjaciół SP2 ma przyjemność zaprosić dzieci i młodzież na spotkanie organizowane w ramach cyklu: Spotkanie z Autorytetem, na którym pojawi się medalista Mistrzostw Europy i Świata w karate - Kacper Formela.
Dom Kultury Bez Miejsca we Władysławowie zaprasza wszystkich od 8 roku życia na warsztaty z haftu kaszubskiego.
Dom Kultury Bez Miejsca zaprasza wszystkich od 8 roku życia na warsztaty teatralne, które potrwają od 23 do 27 stycznia, w godzinach od 10:00 do 13:00. Zajęcia odywać się będą w sali 103 UM, a poprowadzi je aktorka Magdalena Bochan-Jachimek.
3 września we Władysławowie zostaną rozegrane XIII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS Series. Już dziś serdecznie zapraszamy!