Imprezy i koncerty we Władysławowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Władysławowo
Miejsce imprezy:
start: za rzutniami COS OPO Cetniewo

Imprezy w okolicy Władysławowa

Miejscowość:
Puck
(ok. 9km od Władysławowa)
Miejsce imprezy:
Brak informacji
Miejscowość:
Puck
(ok. 9km od Władysławowa)
Miejsce imprezy:
Brak Informacji
Miejscowość:
Karwia
(ok. 12km od Władysławowa)
Miejsce imprezy:
Plaża w Karwi

Władysławowo Aktualności

Szukacie sprawdzonych domków letniskowych we Władysławowie? Prezentujemy je w naszym najnowszym zestawieniu! Sprawdźcie obiekty, które najchętniej polecają turyści korzystający z naszego serwisu.
Mor(ż)e na majówkę? Naszym zdaniem to pomysł idealny! Na miejsce urlopu proponujemy Władysławowo, atrakcji tu bowiem nie brakuje. Urokliwa plaża, słynny Dom Rybaka, Ocean Park czy Aleja Gwiazd Sportu to tylko jedne z nielicznych miejsc wartych odwiedzenia, a to wszystko w otoczeniu przepięknej przyrody Nadmorskiego Parku Krajobrazowego! Brzmi interesująco? Zapraszamy do naszego artykułu!
Zapraszamy na kolejną odsłonę Biegu Północy „Na wspak” na dystansie 16 kilometrów, który odbędzie się 4 czerwca, o godzinie 11:00. Miejscem startu i mety jest OPO „Cetniewo” przy Al. Żeromskiego 52 we Władysławowie. 
Zapraszamy do Władysławowa na II Bieg Jedności Kaszubów, który odbędzie się 18 marca, w godzinach od 11:40 do 14:30. Miejscem startu i mety jest Urząd Miasta. 
Stowarzyszenie Kultury i Sztuki „Da Capo al Fine” i Urząd Miejski we Władysławowie serdecznie zapraszają na przedtawienie teatralne pt. „Nad dachami Paryża”. Program artystyczny zorganizowany zostanie w ramach cyklu Cztery Pory Roku, w dniach 4-5 luty, o godzinie 17:00.
Zapraszamy na I Zaślubinowy Turniej Tenisa Stołowego, a jednocześnie na drugą imprezę w ramach Ligi Sportowej Gminy Władysławowo.
Władysławowo zaprasza na koncert zespołu Vierna, który wystąpi w towarzystwie The Cassino. Występ zaplanowany został na 17 lutego, na godzinę 19:30, w Pubie Hanka.
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku serdecznie zaprasza na III Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo-Puck, którego głównym celem jest uczczenie 97. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem. Impreza odbędzie się 12 lutego, o godzinie 12:00.
Stowarzyszenie Przyjaciół SP2 ma przyjemność zaprosić dzieci i młodzież na spotkanie organizowane w ramach cyklu: Spotkanie z Autorytetem, na którym pojawi się medalista Mistrzostw Europy i Świata w karate - Kacper Formela.
Dom Kultury Bez Miejsca we Władysławowie zaprasza wszystkich od 8 roku życia na warsztaty z haftu kaszubskiego.