Kościelisko

Czego nie przegapić? Najbliższe imprezy

Zobacz wszystkie imprezy
Wystawa figur woskowych w Zakopanem
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Oczko Wodne na Krupówkach
Koncert muzyki celtyckiej w Zakopanem
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Willa Kmicic

Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
...

Kościół pw. św. Kazimierza Królewicza

Kościelisko, ul. Szeligówka

Kościół
...

Wyciąg narciarski Pod Butorowym

Kościelisko, ul. Czajki

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Wypoczywając w Kościelisku trzeba koniecznie zrobić kilka rzeczy. Jakich? Warto zacząć od spaceru do bacówki – na przykład do Doliny Chochołowskiej – żeby spróbować prawdziwego oscypka, bundzu albo żyntycy, unikalnych smaków Podhala! W samym Kościelisku także jest kilka ciekawych miejsc do zobaczenia: zabytkowy kościół św. Kazimierza, Dom Ludowy i drewniane chałupy we wsi. Czy jest coś, czym może zaskoczyć Kościelisko? Na pewno atrakcjami dla aktywnych, wśród których na pewno wyróżnia się dogtrekking, czyli oferta przejażdżek psimi zaprzęgami. Jakie są inne rozrywki w Kościelisku? Kuligi z góralami, szaleństwa na quadach i skuterach śnieżnych oraz oczywiście narciarstwo – zjazdowe, biegowe i skitouring.

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Turyści rekomendują - te noclegi w Kościelisku są najlepsze

Wypoczynek w Kościelisku zawsze jest udany – wiedzą o tym wszyscy, którzy choć raz odwiedzili tę miejscowość. Dla osób dopiero zastanawiających się nad przyjazdem w te strony przygotowaliśmy ranking obiektów najchętniej rekomendowanych przez innych turystów.

Kościelisko, brama Tatr - GALERIA ZDJĘĆ

Zima powoli będzie ustępować wiośnie… Ale póki co, w Tatrach nadal możemy cieszyć się widokiem ośnieżonych górskich szczytów. W naszej fotogalerii znajdziecie zdjęcia wykonane w przepięknym Kościelisku!

W Tatrach mamy już wiosnę!

Od kilku dni możemy cieszyć się prawdziwą, ciepłą wiosną! Ładna pogoda panuje zarówno nad morzem, jak i w górach. Jeśli jesteście ciekawi wiosennych widoków w Tatrach, zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas fotogalerii.

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
... 10.0

Apartamenty KBC

ul. Nędzy Kubińca 57a
... 10.0

Tatrachata

ul. Rysulówka 112/1
... 9.8

Góralska Chata

ul. Biały Potok 315