Poznajcie naszą historię

2005

Dawno, dawno temu, w 2005 z małego jajeczka wykluło się Nocowanie.pl.

2008

Przez 3 lata marzło, bo nosiło tylko skromne odzienie, dlatego też w 2008 przybrało nową szatę (graficzną).

2010

W 2010 roku z miłości do swoich klientów stworzyło bezpłatne strony www.

2011

Swój pierwszy milion (użytkowników miesięcznie) ujrzało na oczy w 2011 roku.

2012

Z tego powodu w 2012 wprowadziło darmowe sesje fotograficzne i uruchomiło system własnych kamer internetowych. Utworzyło również autorski program weryfikacji „Sprawdzony obiekt”.

2013

Dzięki swoim staraniom, w 2013 roku Nocowanie.pl zajęło 2 miejsce w najbardziej opiniotwórczych badaniach Internetu - GEMIUS Megapanel i zaraz po tym uruchomiło system ePensjonat do zarządzania obiektem online.

2016

W 2016 roku, wędrując po świecie, Nocowanie.pl spotkało Grupę Wirtualna Polska i rozpoczęło z nią współpracę. W tym samym roku wprowadziło Nagrodę Specjalną dla obiektów za pozytywne opinie turystów. Całkiem niedawno, również w 2016 r., Nocowanie.pl troszkę się znudziło noszeniem od kilku lat tych samych ubrań, więc dało się odpicować i pozwoliło na dodanie nowych usług.

2017

Na początku 2017 Nocowanie.pl chciało w końcu poczuć się jak gwiazda. Pełną parą ruszyły więc kampanie reklamowe w radiu i telewizji.

2018

Dbając zarówno o właścicieli obiektów noclegowych, jak i turystów, Nocowanie.pl stale rozwija swoje usługi. W 2018 wprowadziło wirtualne spacery po obiektach noclegowych oraz bezpieczne transakcje (płatności online), dzięki czemu turyści mogą łatwo i szybko opłacić zadatek/zaliczkę za nocleg.

?

Co wydarzy się dalej?
Jak potoczą się losy Nocowanie.pl?
Dowiemy się już za rok.
Przez ten czas nie przysypiajcie w fotelach, tylko szukajcie noclegów na urlop.

Nasze osiągnięcia

13 tys.
zadowolonych klientów
3 mln
turystów miesięcznie
68 tys.
zapytań o nocleg dziennie
50 tys.
odsłon telefonu każdego dnia
58 mln
odsłon serwisu miesięcznie

Sprawdźcie co oferujemy

Noclegi

Noclegi

ponad 63 tys. ofert różnych kategorii noclegowych z Polski i Europy.
Szukam noclegu

Szukam noclegu

usługa łącząca osoby, które szukają noclegu z tymi, które je wynajmują.
Wolne pokoje

Wolne pokoje

dział, w którym obiekty dodają ogłoszenie o dostępnych terminach noclegowych. Dzięki temu turyści, którzy szukają noclegów, mogą je znaleźć w szybki i łatwy sposób.
Restauracje

Restauracje

miejsce, w którym przedstawione są restauracje znajdujące się w różnych regionach Polski.
Imprezy

Imprezy

kalendarz wydarzeń podróżniczych i kulturalnych w Polsce, w którym turyści mogą sprawdzić, jakie imprezy odbywają się podczas ich urlopu.
Atrakcje turystyczne

Atrakcje turystyczne

baza ponad 4 tysięcy ciekawych zabytków i miejsc wartych odwiedzenia podczas podróży.
Zdjęcia z podróży

Zdjęcia z podróży

miejsce, w którym użytkownicy dzielą się zdjęciami i filmami ze swoich podróży.
Wyciągi narciarskie

Wyciągi narciarskie

dział, w którym można znaleźć informacje m.in. o stokach i trasach narciarskich oraz godzinach otwarcia.
Kamery internetowe

Kamery internetowe

strona z kamerami online w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych.
Warunki pogodowe

Warunki pogodowe

strona, na której publikowane są informacje o prognozach pogody w różnych rejonach Polski.
Mapa

Mapa

dział, w którym można znaleźć położenie danej miejscowości, wyznaczyć trasę do danego miejsca oraz zobaczyć obiekty znajdujące się w pobliżu.
Rozkłady jazdy

Rozkłady jazdy

znajdziesz tu bieżące rozkłady jazdy pociągów i busów.

Pracujemy dla Was już ponad 14 lat!

Nocowanie.pl to najpopularniejszy portal noclegowy w Polsce! Przez 14 lat nasz zespół z kilku osób powiększył się do ponad 80 specjalistów, którzy starają się, aby planowanie wypoczynku było proste i przyjemne. Nie chcąc spoczywać na laurach, cały czas pracujemy nad rozwojem serwisu i wprowadzamy udogodnienia. Warto do nas zajrzeć przed kolejnym wyjazdem, bo najlepsza podróż zaczyna się od wyboru noclegu...

Chcesz współtworzyć nasz zespół? Zobacz jakie oferujemy możliwości zawodowe.

Opinie naszych klientów

POLECAM GORĄCO !!! Korzystam z usług firmy od 7 lat i widzę jak firma przez te lata z jednej z wielu na rynku stała się jej liderem. Korzystanie z ich usług, to dobrze zainwestowane pieniądze.
Portal godny polecenia zarówno od strony merytorycznej (bogata i estetycznie podana informacja), jak i od strony współpracy na płaszczyźnie biznesowej. Portal cechuje się fachowym podejściem do właściwych sobie zagadnień. Na dobrą ocenę zasługuje też kompetencja i życzliwa współpraca z przedstawicielem Portalu. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne - firma godna polecenia.
Jestem klientem portalu od kilku lat. Wynajmuję pokoje z widokiem na Solinę w Polańczyku i muszę powiedzieć, że jest to najbardziej popularny portal turystyczny i najbardziej rzetelny. Obsługa na najwyższym poziomie. Pozdrawiam i życzę rozwoju. Noclegi Biały Bór.
Bardzo dobra solidna firma z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jeśli ktoś naprawdę chce wypromować swój obiekt w internecie, to polecamy tę firmę. Mają dobrą nazwę i dlatego jest bardziej wybierana niż inne portale które są nawet na pierwszym miejscu. Jeśli ktoś się jeszcze "waha" to podpowiadamy ten portal jest naprawdę skuteczny w promowaniu obiektu i warto w niego zainwestować.