Poznajcie naszą historię

2005

Dawno, dawno temu, w 2005 z małego jajeczka wykluło się Nocowanie.pl.

2008

Przez 3 lata marzło, bo nosiło tylko skromne odzienie, dlatego też w 2008 przybrało nową szatę (graficzną).

2010

W 2010 roku z miłości do swoich klientów stworzyło bezpłatne strony www.

2011

Swój pierwszy milion (użytkowników miesięcznie) ujrzało na oczy w 2011 roku.

2012

Z tego powodu w 2012 wprowadziło darmowe sesje fotograficzne i uruchomiło system własnych kamer internetowych. Utworzyło również autorski program weryfikacji „Sprawdzony obiekt”.

2013

Dzięki swoim staraniom, w 2013 roku Nocowanie.pl zajęło 2 miejsce w najbardziej opiniotwórczych badaniach Internetu - GEMIUS Megapanel i zaraz po tym uruchomiło system ePensjonat do zarządzania obiektem online.

2016

W 2016 roku, wędrując po świecie, Nocowanie.pl spotkało Grupę Wirtualna Polska i rozpoczęło z nią współpracę. W tym samym roku wprowadziło Nagrodę Specjalną dla obiektów za pozytywne opinie turystów. Całkiem niedawno, również w 2016 r., Nocowanie.pl troszkę się znudziło noszeniem od kilku lat tych samych ubrań, więc dało się odpicować i pozwoliło na dodanie nowych usług.

2017

Na początku 2017 Nocowanie.pl chciało w końcu poczuć się jak gwiazda. Pełną parą ruszyły więc kampanie reklamowe w radiu i telewizji.

2018

Dbając zarówno o właścicieli obiektów noclegowych, jak i turystów, Nocowanie.pl stale rozwija swoje usługi. W 2018 wprowadziło wirtualne spacery po obiektach noclegowych oraz bezpieczne transakcje (płatności online), dzięki czemu turyści mogą łatwo i szybko opłacić zadatek/zaliczkę za nocleg.

2019

Nocowanie.pl jest mobile, dlatego na początku 2019 wprowadziło aplikację mobilną dla właścicieli obiektów noclegowych, do prowadzenia komunikacji z turystami i zarządzania pozycjonowaniem obiektu. Wśród nowych usług pojawiła się Licytacja Pozycji Gwarantowanej. A z myślą zarówno o turystach, jak i właścicielach obiektów został przygotowany cykl krótkich filmów instruktażowych ułatwiających korzystanie z portalu: Nocowanie krok po kroku, dostępne na firmowym kanale YouTube oraz panelu administracyjnym.

2020

Nocowanie.pl jest liderem wśród polskich portali turystycznych, aby utrzymać tak wysoką pozycję, potrzebny jest stały rozwój. W czerwcu portal został zintegrowany z serwisem Mazury.com. A na początku października nastąpiło połączenie z serwisem eholiday.pl, co mogą odczuć zarówno turyści, jak i reklamujący się właściciele obiektów noclegowych. Trzeba zaznaczyć, że oferta dla klientów eholiday.pl jest teraz bogatsza, otrzymali dostęp do wszystkich udogodnień i dodatkowych profitów, umożliwiających jeszcze skuteczniejsze wypromowanie usług. Złączenie baz to także zwiększenie liczby obiektów noclegowych z różnych kategorii, co oznacza dla turystów jeszcze większy wybór ofert noclegowych! Wspólna baza obejmuje bowiem około 19 tysięcy obiektów noclegowych.

?

Co wydarzy się dalej?
Jak potoczą się losy Nocowanie.pl?
Dowiedz się o naszych planach

Nasze osiągnięcia

16 tys.
zadowolonych klientów
3 mln
turystów miesięcznie
1 mln
zapytań o nocleg miesięcznie
37 tys.
odsłon telefonu dziennie
52 mln
odsłon portalu miesięcznie
2015

Plebiscyt Bene Meritus Terrae Lublinensi 2015, czyli Dobrze Zasłużony dla Lubelszczyzny

Kamil Ruciński Prezes Nocowanie.pl został laureatem w kategorii Przedsiębiorczość.
2018

Ranking 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie

W 8. edycji rankingu magazynu BRIEF wyróżnienie otrzymał Kamil Ruciński - Prezes Nocowanie.pl.
2018

Marka Lubelskie

Nocowanie.pl zostało uhonorowane certyfikatem podczas Gali Ambasador Lubelszczyzny.
2020

Ranking Najlepszych firm Lubelszczyzny "Złota Setka"

Nagroda od Dziennika Wschodniego za I miejsce w kategorii Najwyższa rentowność.

Sprawdźcie co oferujemy

Noclegi

ponad 63 tys. ofert różnych kategorii noclegowych z Polski i Europy.

Szukam noclegu

usługa łącząca osoby, które szukają noclegu z tymi, które je wynajmują.

Wolne pokoje

dział, w którym obiekty dodają ogłoszenie o dostępnych terminach noclegowych. Dzięki temu turyści, którzy szukają noclegów, mogą je znaleźć w szybki i łatwy sposób.

Restauracje

miejsce, w którym przedstawione są restauracje znajdujące się w różnych regionach Polski.

Imprezy

kalendarz wydarzeń podróżniczych i kulturalnych w Polsce, w którym turyści mogą sprawdzić, jakie imprezy odbywają się podczas ich urlopu.

Atrakcje turystyczne

baza ponad 4 tysięcy ciekawych zabytków i miejsc wartych odwiedzenia podczas podróży.

Zdjęcia z podróży

miejsce, w którym użytkownicy dzielą się zdjęciami i filmami ze swoich podróży.

Wyciągi narciarskie

dział, w którym można znaleźć informacje m.in. o stokach i trasach narciarskich oraz godzinach otwarcia.

Kamery internetowe

strona z kamerami online w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych.

Warunki pogodowe

strona, na której publikowane są informacje o prognozach pogody w różnych rejonach Polski.

Mapa

dział, w którym można znaleźć położenie danej miejscowości, wyznaczyć trasę do danego miejsca oraz zobaczyć obiekty znajdujące się w pobliżu.

Rozkłady jazdy

znajdziesz tu bieżące rozkłady jazdy pociągów i busów.

Pracujemy dla Was już ponad 17 lat!

Nocowanie.pl to najpopularniejszy portal noclegowy w Polsce! Przez 17 lat nasz zespół z kilku osób powiększył się do ponad 100 specjalistów, którzy starają się, aby planowanie wypoczynku było proste i przyjemne. Nie chcąc spoczywać na laurach, cały czas pracujemy nad rozwojem portalu i wprowadzamy udogodnienia. Warto do nas zajrzeć przed kolejnym wyjazdem, bo najlepsza podróż zaczyna się od wyboru noclegu...

Chcesz współtworzyć nasz zespół? Zobacz jakie oferujemy możliwości zawodowe.

Zobacz oferty pracy

Opinie naszych klientów

Portal godny polecenia zarówno od strony merytorycznej (bogata i estetycznie podana informacja), jak i od strony współpracy na płaszczyźnie biznesowej. Portal cechuje się fachowym podejściem do właściwych sobie zagadnień. Na dobrą ocenę zasługuje też kompetencja i życzliwa współpraca z przedstawicielem Portalu. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne - firma godna polecenia.
Jestem klientem portalu od kilku lat. Wynajmuję pokoje z widokiem na Solinę w Polańczyku i muszę powiedzieć, że jest to najbardziej popularny portal turystyczny i najbardziej rzetelny. Obsługa na najwyższym poziomie. Pozdrawiam i życzę rozwoju. Noclegi Biały Bór.
Bardzo dobra solidna firma z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jeśli ktoś naprawdę chce wypromować swój obiekt w internecie, to polecamy tę firmę. Mają dobrą nazwę i dlatego jest bardziej wybierana niż inne portale które są nawet na pierwszym miejscu. Jeśli ktoś się jeszcze "waha" to podpowiadamy ten portal jest naprawdę skuteczny w promowaniu obiektu i warto w niego zainwestować.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!