Kąpielisko nad Jeziorem Mukrz
Leaflet | © OpenStreetMap contributors
10 /10

Ocena na podstawie 3 opinii

Dodaj opinię

Opinie (3)

10 Rewelacyjny
Dodaj opinię

Ocena10

Dodaj opinię

Opis obiektu


Jezioro Mukrz zlokalizowane jest w województwie kujawsko-pomorskim, konkretnie w Tleniu, i w okresie wakacyjnym cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem turystów.


Kąpielisko nad Jeziorem Mukrz jest pełne udogodnień dla wszelkiej maści turystów.  Nie bez powodu przyjeżdżają tu tłumy turystów – od rodzin z dziećmi po grupy przyjaciół. Wszyscy chcą tu wypocząć, ale też spędzić aktywnie czas w dobrym towarzystwie. Dla osób, które cenią sobie dobre warunki w trakcie dłuższego wypoczynku, przygotowano bogatą ofertę noclegową. Możesz zatem wypocząć w hotelu lub wykupić miejsce na polu namiotowym.


Kąpielisko nad Jeziorem Mukrz jest strzeżone, więc nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Warto również wspomnieć, że kąpielisko wielokrotnie było nagradzane za czystość wody. Jest tu również piaszczysta plaża, która sprzyja odpoczynkowi i dziecięcym zabawom.


Wielu turystów z pewnością ucieszy się z możliwości wypożyczenia sprzętu wodnego z pobliskiej wypożyczalni. To doskonała opcja dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas aktywnie.


Znajomi, którzy przyjadą tu wypocząć, będą z pewnością zadowoleni z licznych pól do gier zespołowych.


Ci, którzy zechcą odpocząć od wodnych szaleństw i wrzucić coś na ząb, zdecydowanie powinni spróbować ryby z regionalnej smażalni lub skorzystać z oferty innych lokali gastronomicznych.


Kąpielisko nad Jeziorem Mukrz jest fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają niedaleko i marzą o odpoczynku i zabawie z dala od miejskiego zgiełku. To niezwykle klimatyczne miejsce, które cieszy się zainteresowaniem turystów.

W pobliżu

Tleń -, Tleń

Spływy kajakowe Wdą

Czerska 4, Tleń
Odległość: 1.68 km

Spływy kajakowe Wdą

Czerska 4, Tleń
Odległość: 1.68 km

Noclegi w okolicy

Nasz Tleń

Nasz Tleń

Tucholska 39b, Tleń
Żółty Rower

Żółty Rower

Bydgoska 9, Tleń
Pensjonat Wierzchy

Pensjonat Wierzchy

Wierzchy 37, Osie

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej