Boże Narodzenie

Willa Gielatówka to nowo powstały obiekt oddany do użytku w listopadzie 2016 r. Gielatówka położona jest w spokojnej i cichej lokalizacji w Białce Tatrzańskiej. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji takich jak: Baseny Termalne tzw. Terma Bania oraz Kompleks Wyciągów Narciarskich - Kotelnica Białczańska. Warto również wspomnieć o rezerwacie przyrody i Przełomie Białki. Białka Tatrzańska to również dobra lokalizacja na wypady w Tatry.


Gielatówka oferuje bardzo dobre warunki noclegowe o wysokim standardzie. W ofercie eleganckie i wygodne pokoje 2, 3 i 4 osobowe. 


W ramach obiektu znajduje się:

- bezpłatny parking

- narciarnia

- jadalnia

- sala rozrywkowa

- bawialnia dla dzieci


Każdy pokój posiada:

- łazienkę z kabiną prysznicową

- telewizor

- w większości pokoi balkon

- ręczniki

- dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi


Cena 170 zł za osobę dorosłą (nie ma kolacji wigilijnej).


W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.


Białka Tatrzańska pod względem infrastruktury turystycznej jest jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości górskich (szczególnie zimą ze względu na bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych).


W Białce znajduje się kilka ośrodków narciarskich:

  • Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska 
  • Wyciągi Narciarskie Bania w Białce Tatrzańskiej 
  • Stacja Narciarska Kaniówka w Białce Tatrzańskiej


Większość wyciągów jest objęta wspólnym systemem karnetów, tzw. „Tatra Ski”. Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska zajął w 2009 roku I miejsce jako Najlepszy Ośrodek Narciarski w Polsce według portalu Onet.pl. Ośrodek powtórnie otrzymał I miejsce jako Najlepszy Ośrodek Narciarski w Polsce według portalu Onet.pl w 2012 roku.


Zdarza się, że w okresie zimowym liczba turystów przewyższała liczbę mieszkańców nawet trzykrotnie.


Górska rzeka Białka nadaje się do uprawiania sportów ekstremalnych m.in. kajakarstwa górskiego i spływów pontonowych. Okoliczne wzgórza wykorzystywane są także przez paralotniarzy.


W Białce Tatrzańskiej 16 czerwca 2011 r. oddano do użytku baseny termalne Terma Białka o powierzchni lustra 1382,67 m². Woda termalna parku wodnego pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów i ma temperaturę około 80 stopni Celsjusza. Dach kompleksu pokryty jest w całości naturalną roślinnością.

Zapytaj o nocleg