Promocja na okres świąteczny, majówkowy i WAKACJE!!!!!


30 zł/os

 

Do dyspozycji Gości są drewniane pokoje z łazienkami i z aneksem kuchennym. Dodatkowo Wi- Fi i TV.

 

 

Więcej informacji na: https://domkiumisia.nocowanie.pl/

  Witamy w Cichem koło Zakopanego. 

 

Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w malowniczej i bardzo spokojnej wsi CICHE, kilkanaście kilometrów od ZAKOPANEGO.

Mieszkając w komfortowym, wykończonym w góralskim stylu pokoju, z łazienką i telewizją, możesz spędzić w nim cudowne wczasy. Podziwiać z balkonu piękno podhalańskiej przyrody i zobaczyć spacerujące pod oknami sarny, słuchając kojącego szumu rzeki"Cichy potok" przepływającej pod Twoimi oknami.

Co więcej, jeśli znudziłeś się pensjonatami, od 2016 roku do Twojej dyspozycji mamy drewniany, ocieplony domek całoroczny "Gazdówka u Misia".


Jeśli planujesz gotować sam – to możesz skorzystać z aneksu kuchennego. Zwłaszcza, że mieszkając na wsi będziesz mógł spróbować prawdziwego mleka prosto od krowy oraz jajek prosto z kurnika. Jeśli nie, zapewnimy Ci pełne wyżywienie.

Będziesz mógł także skosztować produktów regionalnych w pobliskiej zagrodzie góralskiej, lub udać się do regionalnej karczmy znajdującej się w naszym sąsiedztwie.


Oczywiście wczasy u nas – nie oznaczają odcięcia od cywilizacji: w pobliżu znajdują się dwa sklepy spożywcze,kościół pw.Św.Józefa Robotnika,pizzeria oraz kilka wyciągów narciarskich(trzy w Witowie,w Czerwiennem,w Suchym).Wielką atrakcją są nowo otwarte Termy podhalańskie w CHOCHOŁOWIE (sąsiednia wieś) gdzie czeka na Państwa wiele niespodzianek oraz Muzeum.

Z kolei od Słowacji, na której są liczne termy i nartostrady dzieli nas zaledwie cztery minuty jazdy samochodem, który po powrocie – będziesz mógł bezpiecznie zaparkować na ogrodzonym parkingu.

Gwarantujemy Ci też dostęp do WiFi i do telefonu stacjonarnego(połączenia domowe gratis), dzięki czemu możesz pozostać w stałym kontakcie z bliskimi.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej