Weekend listopadowy

Weekend listopadowy

Zapraszamy do nowo wybudowanych domków całorocznych, gdzie góralska tradycja łączy się z nowoczesnością a ciepło kominków każdemu umili chłodne zimowe wieczory.

Nasz obiekt powstał z długoletnich marzeń o stworzeniu miejsca idealnego do wypoczynku dla najbardziej wymagających gości. Na malowniczych łąkach półwyspu Stylchyn postanowiliśmy zbudować zespół luksusowych domków całorocznych. Obecnie zakończyliśmy 1 etap projektu i oddajemy dwa budynki podzielone na 4 niezależne komfortowe całoroczne apartamenty dwupoziomowe.

Atrakcyjne położenie w pobliżu góry Wdżar pomiędzy pasmami Pienin i Gorców z widokiem na Tatry oraz Jezioro czorsztyńskie, nad którego lustrem królują dwa średniowieczne zamki Czorsztyński i Niedzicki zachęca do pobytu prze cały rok. Nasz obiekt bezpośrednio sąsiaduje z Kąpieliskiem Pusta Zatoka ok. 100 m, zespołem skansenu Osada Czorsztyn oraz zimowym zespołem rekreacyjnym Czorsztyn-ski.

Zapewniamy możliwość zorganizowania kuligu saniami lub wozem gdy brak śniegu.

Możliwość transportu do pobliskiej stacji narciarskiej Czorsztyn-skiI.

Największe atuty naszych domków to wspaniałe położenie nad samym brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego z fantastycznym widokiem na pasma Tatr i Gorców , jezioro oraz staranne wykończenie wnętrz w stylu góralskim .

Zapytaj o nocleg