Boże Ciało

 

 

 

Tabun to zaczarowane miejsce w którym czas się zatrzymał, gdzie pomimo bliskości Gdańska możesz delektować się pięknem natury nie rezygnując z trójmiejskich atrakcji turystyczno-kulturalnych.

 

Posiadamy 3*-najwyższą kategorię w agroturystyce przyznaną przez Ogólnopolską Federację Gospodarstwa Gościnne.

 

Idealne miejsce dla odwiedzających Gdańsk. Ośrodek położony jest malowniczo w lesie na terenie Otomińskiego Obszaru Krajobrazu Chronionego.

 

Bliskość Gdańska (7 km. od centrum, 1 km od Obwodnicy Trójmiejskiej,10 min do lotniska) sprawia, że pobyt tutaj może być potraktowany jako baza do zwiedzania Trójmiasta i okolic, nadmorskich plaż i Kaszub.

 

Atrakcje w okolicy to: jest legendarne Jez. Otomińskie,liczne piesze i rowerowe szlaki turystyczne, grzybne lasy, ryby….

 

Na obszarze ośrodka, obejmującego 4 ha ogrodzonego terenu, znajduje się nowa stylowa restauracja, chata biesiadna, bezpieczny parking, plac zabaw dla dzieci, boisko, grill

 i ognisko.

 

Stylowa, kameralna restauracja w malowniczym plenerze zapewni niezapomniane doznania kulinarne.

Latem 2010 roku byliśmy gospodarzami Kuchennych Rewolucji z Magdą Gessler.

Bogata kuchnia z elementami kuchni staropolskiej, często zmieniające się menu w zależności od pory roku oraz dostępności świeżych produktów sprawi, że każda Państwa wizyta w naszej restauracji będzie inna. Całości pozytywnych wrażeń zapewni miła atmosfera i obsługa.

 

Na miłośników koni czeka 10 wierzchowców , piękne tereny, jak również kryta ujeżdżalnia i maneż na którym mogą się uczyć jazdy konnej wszyscy: starsi i młodsi, mali i duzi, zdolni i mniej zdolni, początkujący i zaawansowani. Dla tych którzy nie zdecydują się dosiąść koni proponujemy przejażdżki bryczką, a zimą kuligi.

 

Dysponujemy 15-oma miejscami noclegowymi w pokojach 2,3 i 4-ro osobowych w  budynku nad restauracją.

 

TV, internet bezprzewodowy, suszarka do włosów i sejf w każdym pokoju.

 

W cenie noclegu oferujemy rowery i łódkę.

Ośrodek jest zamykany na noc.

Zapraszamy serdecznie

Zapytaj o nocleg