DALIA

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
DALIA

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

9.6
Sylwia
2022-06-02 08:38:52

Wszystko ok :)

10
Jola
2022-04-03 22:40:05

Świetne i klimatyczne miejsce. Rodzinna atmosfera. Czysto i miło. Jest wszystko co potrzeba.

Opis obiektu

Zapraszamy na wypoczynek do naszego domu gościnnego.

W ofercie -szeroka gama komfortowo urządzonych 1-, 2- lub 3-osobowych pokoi. Niektóre są z własnymi łazienkami, są też ze wspólną łazienką na dwa pokoje, większość - z balkonami, we wszystkich pokojach -telewizja.

W każdym pokoju istnieje możliwość dostawki łóżka dziecięcego.

Oferujemy także 4-5-osobowy apartament składający się z dwóch pokoi, holu i dużej łazienki z oknem, pokoje są z balkonami i telewizją. Jest to idealne rozwiązanie dla dużej rodziny lub dla dwóch zaprzyjaźnionych par.

Balkony są dość szerokie, nasi goście mogą korzystać z mebli balkonowych popijając kawę i podziwiając malowniczą okolicę.

 W domu funkcjonują ogólnodostępne kuchnia, gdzie można przygotować sobie posiłek i jadalnia, którą można traktować jako świetlicę.

Niestety, nie możemy zaproponować Państwu parkowania na podwórku, ale można zaparkować na parkingu osiedlowym znajdującym się 40 metrów dalej, ta niedogodność jest poniekąd rekompensowana śpiewem ptaków, świeżym powietrzem i możliwością zapomnienia o prędkościach codziennego życia.

 Aktywny wypoczynek można tutaj łączyć ze zwyczajnym leniuchowaniem, ponieważ okolica jest cicha i spokojna oraz z kuracją, korzystając z walorów leczniczych miejscowych wód i powietrza. 

Dbamy o to, aby nasi goście odpoczywali w miłej i życzliwej atmosferze. Zapraszamy.

Honorujemy bon turystyczny.Naprzeciwko domu zaczyna się piękny park uzdrowiskowy z drzewostanem mieszanym z przewagą drzew iglastych z oznaczonymi szlakami turystycznymi. Przestrzeń powietrzna nad Iwonicz-Zdrojem jest zamknięta dla samolotów, więc jest bardzo czysta, można w lesie zbierać jagody i grzyby, a wiosną-czosnek niedźwiedzi. Doceni to powietrze każdy, kto kiedykolwiek miał problem z układem oddechowym, jest po-prostu cudowne i uzdrawiające. 


Iwonicz-Zdrój jest otoczony pięknymi górami, które widać z każdego balkonu naszego domu i można delektować się pięknymi widokami o każdej porze dnia.


Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej